Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Basket shop vás vybaví jako profi sportovce i trend settera

Ať již si chodíte zahrát basket, nebo jenom rádi „jdete“ s módou, určitě si zamilujete stylové boty Air Jordan. Viděli jste poslední kolekci?

Jordan obchod Basket-shop.cz vás vybaví na basketbal, ale rovněž vám představí ty nejlepší body značky Air Jordan. Sportovní boty, za nimiž stojí slavný basketbalista Michael Jordan a značka Nike, patří už nejen mezi nejprestižnější a nejlepší basketbalové boty, ale jsou to módní „city boty“, které udávají trendy, i pokud jde o dnešní sneakers módu.

Díky botám Air Jordan začnete tenisky sbírat

Tenisky se dnes staly doslova sbírkovou záležitostí. Nemáme v botníku jedny či dvoje, které pak nosíme do naprostého zničení. Trend setter dnes tenisky sbírá. A právě v Air Jordan kolekcích najdete skutečně sbírkové kusy, které jsou doslova „must have“ pánského šatníku.

Začalo to sportem, pokračovalo módou

I když Air Jordan boty začínaly jako revoluční sportovní boty pro basketbal, dlouho pouze v této roli nezůstaly. Nejdříve udělaly revoluci v basketbalu. Dříve byl basketbal bílým sportem. Neviděli jste basketbalistu v jiných než v bílých botách. S Michelem Jordanem a značkou Nike se basketbal přezul do barev. I když tuto změnu si musel vybojovat. NBA dlouho hrozila pokutami za jiné než bílé boty pro zápas, a to až ve výšce 5000 dolarů za jedno utkání.

TIP: Basket shop nabízí vše pro basketbal, včetně Air Jordan obuvi.

Vždy pod vlastním logem

Basketbalové boty Air Jordan pomohly Nike vymanit se z jednooborového segmentu – z běžeckých bot. Přes vyšší cenu obuvi se Air Jordan obuv stala hitem nejen mezi basketbalisty. Značka vždy vystupovala pod vlastním logem, ve kterém je koš dávající basketbalista. A od roku 1997 funguje dokonce jako zcela samostatná značka. Právě v tomto období, kdy vznikla i kolekce Air Jordan XIII, se sortiment basketbalové obuvi oficiálně rozšířil o sportovní obuv pro běžné nošení. Bylo na čase. V ulicích byly „jordany“ už dlouho. Jordan shop dnes proto nenabízí jenom sportovní, ale i fashion obuv.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist