Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Autonaklik.cz pomáhá najít vybraný vůz za nejnižší cenu

Když si jdete koupit nový telefon online, dost možná použijete srovnávač Heureka, který vám prozradí, kde ho pořídíte nejlevněji. Pokud uvažujete o dovolené, hotel si vybíráte na Booking.com, protože zde jich máte pohromadě spousty. Agregátorů pro různé zboží či služby existuje hodně, na auta se ale dosud žádný známý nezaměřoval. Změnil to až portál Autonaklik.cz.

Autonaklik.cz je největším agregátorem skladových vozů v ČR a měl by zajímat opravu každého, kdo se chystá koupit auto. Funguje totiž rovněž jako srovnávač a online autosalon.

Prohlédněte si vozy na jednom místě

Máte zájem o skladové vozy konkrétního výrobce? Nebo dokonce o jeden vybraný model? Koupit se dá na řadě míst, ve spoustě autosalonů a každý vám nabídne jinou cenu. Ta, co si přečtete na webových stránkách, kolikrát ani nemusí být aktuální, protože nezapočítává různé slevy a akce. Zbytečně byste ztráceli čas prohlížením webových stránek různých prodejců, když můžete vidět všechny nabídky na jednom místě. Přehledně a rychle na Autonaklik.cz.

Najděte vybrané auto za nejnižší cenu

Na Autonaklik.cz najdete téměř 18 000 vozů od více než 400 dealerů. Vyznat se v tak široké nabídce by možná nemuselo být úplně snadné, agregátor je na to ovšem připraven. Nabízí možnost vyhledávání a filtrování, abyste neztráceli čas. Vybraný vůz si za danou cenu můžete ihned vyzvednout u daného dealera. Typ financování si zvolíte, není nutné platit hotově či naráz, k dispozici jsou také úvěr a operativní leasing. S Autonaklik.cz si však můžete být jisti, že získáváte tu nejlepší cenu. Agregátor ji pro vás vyjedná a častokrát jde o částku, na niž byste sami individuálně nikdy nedosáhli.

Nechte si vůz dovézt až před dům

Vybrali jste si, jenže dealer, který má dané auto nejlevněji, se nachází na druhém konci republiky? To nehraje roli. Autonaklik.cz vám zařídí i dovoz auta až přímo před dům. Přepis auta za vás zařídí dealer, tudíž jste úplně bez starostí. Že si v tomto případě nebudete moct prohlédnout vůz osobně? To už v současné době nehraje roli. 71 % zákazníků si dokáže představit 360° videoprohlídku místo zkušební jízdy a 53 % zákazníků pomohlo zúžit výběr auta zhlédnutí videa. Žijeme v době internetové, tak využívejme jejích výhod!


Zdroj foto: Autonaklik.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist