Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

3 věci, které si musíte vyzkoušet, dokud jste single!

Dávno pryč jsou doby, kdy si každý našel v mladém věku partnera a hned zakládal rodinu. Současná generace se soustředí spíše na sebe, na kariéru, koníčky a cestování. Proto také rapidně přibývá lidí, kteří si přejí žít sami, a vyhlídka na život v páru je příliš neláká. Jestliže i vy jste single, neznamená to, že musíte být sexuální pasivní. Naopak, experimentujte a poznávejte nové zážitky! Co se rozhodně vyplatí vyzkoušet?

Sex ve více lidech

Trojka nebo výměna párů je snem mnoha mužů. Pokud si však myslíte, že toto přání je pouze doménou můžu, nic není dál od pravdy. Průzkumy totiž odhalily, že o trojce sní každá třetí žena. Zatímco v partnerství mohou tyto experimenty napáchat nevratné škody, dokud jste single, nehrozí žádná újma. Než se však do takového dobrodružství pustíte, vyberte si do něj spolehlivé a zodpovědné aktéry. Předem se domluvte na jasných pravidlech a nepřemáhejte se dělat nic, co by vám bylo nepříjemné. Nezapomínejte také na pravidla bezpečného sexu, pokud si chcete odnést pouze skvělý zážitek a nic jiného.

Navštivte erotické podniky

Navštěvovat erotické podniky se určitě řadí mezi kontroverznější koníčky. Není se ovšem čeho bát ani za co stydět. Existuje mnoho komunit, které se nadšeně zabývají swingers nebo profesionálním svazováním shibari. Rozšířit obzory si můžete také na erotických veletrzích nebo pomocí klubů, které jsou zaměřené na různé fetiše. Proč se tedy nepustit do objevování nových požitků? S odhalením zcela nového rozměru rozkoše mohou také napomoci erotické masážní salony. Šikovné a trénované ruce vám mohou pomocí tantrické masáže nebo nuru masáže snadno pomoci proniknout do tajů sexuality.

Hrajte si

Doba, kdy jste singl, je ideální na prozkoumání nových možností. Proč si práci neusnadnit a nepořídit si domů pomocníka? Sexshopy jsou doslova přeplněné nejrůznějšími hračkami, které vám velmi zpříjemní chvilky o samotě. Nemusíte zůstat jen u klasického vibrátoru – vydejte se prozkoumat, co vše vám život nabízí!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist