Doporučujeme

V kinech

od 25. listopadu :

KLAN GUCCI

Film je inspirován šokujícím skutečným příběhem impéria italského módního domu.

image_18778

Změňte svůj vzhled pomocí kontaktních čoček

Vzhled je velmi osobitá věc, vašeho vzhledu si lidé samozřejmě všímají hned – na první pohled. A právě proto je dobré na něm neustále pracovat a nikdy ho nepodceňovat. To, jak na lidi působíte a jak je dokážete hned na první dobrou „okouzlit“, se opravdu počítá.

Zvýraznit vzhledově svoji osobnost je potřeba i při činnostech všedního dne, zejména však při navazování nových kontaktů, hledání nové práce,  nemluvě o volném čase, kdy se věnujeme zábavě a společenskému životu. Dopředu totiž nevíte, kdy a kde můžete někoho potkat…

Změňte svůj vzhled pomocí kontaktních čoček

Styl, osobitost, výraznost a kreativita

Každý člověk by měl mít svůj styl, image či osobitost, jež by měla podtrhovat jeho výraz. Přitom je dobré si všechny detaily přizpůsobit tak, abyste se v tom cítili dobře a spokojeně. Všechno, co chcete nechat vyniknout, musíte promítnout do svých outfitů, aby vás dokonale vystihovaly. Nezapomínejte ani na účes, doplňky, své vystupování a chování navenek.

Změňte svůj vzhled pomocí kontaktních čoček

Oči jsou oknem do duše

A na co nesmíte rozhodně zapomínat, jsou vaše oči. O těch se říká, že jsou oknem do duše. Oči jsou i podle většiny průzkumů tím, čeho si na partnerovi či partnerce všímáme nejdříve. Něčím, co nás může na našem protějšku doslova okouzlit. Zvláště na mužích, protože ženy při setkání s nimi sledují ze všeho nejvíce právě jejich oči.

Změňte svůj vzhled pomocí kontaktních čoček

Zvýrazněte své oči barevnými kontaktními čočkami

Abyste své oči co nejvíce zvýraznili, nebo naopak úplně změnili, přidáváme ideální tip. Jsou jím barevné kontaktní čočky. Ty mohou zvýraznit barvu očí, zintenzivnit váš pohled, nebo si můžete barvu očí úplně změnit! Například podle nálady, oblečení, nebo typu akce, na kterou se chystáte. Existují totiž i kontaktní čočky, které mají různé vzory, nebo vám udělají sexy kocouří či kočičí oči. Pořídit si můžete i čočky v neobvyklých barvách, jako je černá, žlutá, červená, a dokonce i bílá.

Změňte svůj vzhled pomocí kontaktních čoček

Barevné čočky, i když máte zrakové vady

Barevné kontaktní čočky můžete používat, nejen máte-li zdravý zrak, ale i tehdy, když máte zrakovou vadu. Existují totiž i barevné čočky dioptrické. Například čočky FreshLook Dimensions jsou velmi oblíbené a dostupné hned v několika barevných provedeních. Své okolí jimi můžete okouzlit v barvách Carribean Aqua, Pacific Blue a Sea Green.

Změňte svůj vzhled pomocí kontaktních čoček

Výhody barevných čoček a kde je koupit

Barevné kontaktní čočky jsou velmi moderním trendem, který je stále více na vzestupu. Jejich přínos oceníte v rámci snahy o zlepšení své image a zvýraznění svých předností... A právě dokonalý pohled vašich očí je tou největší z nich!

Jaké druhy barevných kontaktních čoček existují, jak se používají a které vlastnosti jsou ty nejlepší právě pro vás, to vše naleznete na adrese kontakto.cz v sekci kontaktní čočky.

Tak už neváhejte a vyzkoušejte je!Zdroj foto: Kontakto.cz, Pexels.com, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist