Doporučujeme

V kinech od 30. září:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_18426

Základní druhy bot, které by neměly chybět v žádném pánském botníku

estože velkou sbírkou bot jsou známé spíše ženy. I muži by ve svém arzenálu měly mít základní typy bot, se kterými budou připraveni na každou příležitost. Které to jsou?

Boty na každodenní nošení

Ať už pracujete v kanceláři, na stavbě nebo třeba jako profesionální řidič, boty na každodenní nošení jsou nutností. Mohou to být klasické tenisky, které, když je zvolíte správně, si můžete obléct k formálnímu oblečení, ale i k džínsům. Nebo botasky, které podporují vaši klenbu a při celodenním nošení zeslabí tvrdé dopady při chůzi. Každému podle jeho gusta. Samozřejmě největší roli při výběru obuvi na každodenní nošení hraje vaše zaměstnání a požadavky na váš dress code.

Společenská obuv

V některých případech lze sice jako společenskou obuv využít minimalistické černé kožené tenisky, ale i přesto by ve vaší sbírce neměly chybět typické nské botyA těmi jsou klasické kožené nebo semišové polobotky, které by měly ladit s každým vaším oblekem. O společenské boty se hezky starejte a pravidelně jim poskytujte péči, díky které prodloužíte jejich životnost.

Sportovní obuv a boty do fitka

Nemusíte být nutně sportovec tělem a duší, ale vlastnictví alespoň jednoho páru sportovní obuvi je nezbytné. Necháme na vás, jaký druh sportovní obuvi si zvolíte. Může to být kvalitní běžecká obuv, basketbalová nebo speciální obutí do fitness centra. Sportovní boty oceníte i při procházkách se psem nebo při výletech. Volte tedy rozumně a klidně i několik různých druhů pro různé příležitosti.

Letní obuv

Ne každý má rád žabky, někdo preferuje raději pantofle nebo sandále. Nicméně alespoň jeden pár letního obutí během parných letních dní oceníte. Můžete s nimi vyrazit k vodě, na letní party nebo i na procházku po městě. Rozhodně se neztratí ani na dovolené u moře a někdy je oceníte i při cestě do popelnice. A to, zda do nich budete nosit ponožky jako typičtí Češi nebo dáte přednost nošení naboso, ponecháme na vás.

Sezónní obuv

estože by se mohlo zdát, že letní obutí (žabky, pantofle a sandále) řadíme do sezónního typu obutí, těžko v tomto druhu obuvi vyrazíte během letních měsíců do práce. Sezónní obuví máme na mysli tu, kterou můžete nosit v daném ročním období a je vhodná zejména pro nošení do práce. Široký sortiment nejenom sportovních bot a tenisek naleznete například v katalogu Flexdog. V jejich nabídce každý den přibude minimálně jeden nový pár bot, takže vždy máte z čeho vybírat.

Obsahuje váš botník veškeré výše zmíněné položky? V případě že ne, neváhejte to napravit a chybějící obuv si dokoupit. Boty jsou součástí našeho každodenního života, proto byste měli mít na výběr a preferovat kvalitní boty, které podporují vaši klenbu a zpříjemňují i samotnou chůzi.

 

 

Zdroj obrázků: Lifestyle Travel Photo / Shutterstock.com, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist