Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

Vyšel oficiální entry list pro D+D REAL CZECH MASTERS 2019

První verze oficiálního entry listu letošního D+D REAL Czech Masters se v pátek kolem poledne objevila na stránkách European Tour. V seznamu přihlášených hráčů nechybí hlavní ohlášené hvězdy, jsou v něm ale i další zajímavá jména včetně všech pěti dosavadních vítězů.

Ernie Els je hlavní hvězdou šestého ročníku turnaje a na prvním místě, osamocen v kategorii 1, je také v entry listu. První kategorie totiž patří bývalým major šampionům nebo vítězům bodování Race to Dubai.

Turnaje velké čtyřky vyhrál Els hned čtyři, když dvakrát ovládl US Open (1994, 1997) a dvakrát The Open (2002, 2012). Ve dvou případech pak také ovládl bodování evropské série (2003, 2004).

Na plakátech, které zvou na akci na Albatrossu, mu dělají společnost Lee Westwood a Pádraig Harrington. První je bývalou světovou jedničkou, druhý dvojnásobným vítězem The Open z let 2007 a 2008. V druhé z těchto sezón si pak připsal triumf také na PGA Championship.

Loni až do posledních jamek bojoval ve Vysokém Újezdu o titul, který mu nakonec vyfoukl Andrea Pavan. I ten letos na Albatross dorazí, stejně to zatím mají v plánu čtyři šampioni předešlí – Jamie Donaldson, Thomas Pieters, Paul Peterson a Haydn Porteous.

V seznamu přihlášených na turnaj jsou momentálně také další tři vítězové podniků z Rolex Series nebo WGC, konkrétně se jedná o Bernda Wiesbergera, Brandona Stoneho a Chrise Wooda.

Přihlášeno pak je dalších 24 vítězů z European Tour z posledních tří let, zmiňme Eddieho Pepperella, Stephena Gallachera, Toma Lewise, Paula Dunna, Edoarda Molinariho nebo Juliana Suriho.

Pátou kategorii legend společně s Harringtonem, budoucím evropským rydercupovým kapitánem, opanují jeho předchůdce u kormidla Evropy v Ryder Cup Thomas Bjorn a další seveřan Robert Karlsson.

Z dalších přihlášených jmen vyčnívají třeba Andy Sullivan, Robert Rock, Andrew „Beef“ Johnston, Nicolas Colsaerts, Soren Kjeldsen, Victor Dubuisson, David Howell nebo Peter Hanson.

Šestý ročník turnaje D+D REAL Czech Masters se hraje na Albatrossu od 15. do 18. srpna. Z českých hráčů nebudou chybět Filip Mrůzek, Stanislav Matuš, Jan Cafourek nebo Šimon Zach.

Aktuální podobu entry listu naleznete zde.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

AKCE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:


 

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist