Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Výlety s dětmi vlakem: Užijte si cestu i cíl

Kam s dětmi na výlet? Nechte občas auto doma a vydejte se na cestu vlakem, děti budou určitě nadšené. Zabalte do batohu svačinu, knížku nebo hru a vzhůru na nádraží. Užijte si okolní svět za okny vlaku i uklidňující rytmus kolejí. U cestování vlakem rozhodně platí, že už samotná cesta je cíl.

Železniční trasy s krásnými výhledy

Na některých železničních trasách je škoda otevírat knížku, protože výhledy z oken berou svou krásou dech. Takové si užijete třeba při cestách podél Berounky, v Posázaví nebo na lince S65 z Prahy do Rudné u Prahy, které se přezdívá Pražský Semmering. Přečtěte si náš článek, v kterém představujeme ty nejkrásnější železniční trasy v Česku.

Zdroj: www.hradceskysternberk.cz

Naplánujte si rodinnou dovolenou

Pokud se výlety vlakem vám i dětem zalíbily, naplánujte si delší dovolenou bez auta. A kde se ubytovat? Na www.explorio.cz najdete přes 1300 tipů na ubytování pro rodiny s dětmi. Najdete tu hotely pro děti s animačním programem, penziony s dětským hřištěm i apartmány a chalupy k pronájmu.

Noční dobrodružství

Co by vaše děti říkaly na cestu nočním vlakem v lůžkovém kupé? Bude to pro ně skvělé dobrodružství navíc neznáme pohodlnější způsob cestování s dětmi. Noční vlaky jezdí třeba do Tater, Chorvatska nebo Švýcarska. Večer nastoupíte, uložíte děti, užijete si chvilku klidu s knížkou nebo filmem. Pohodlně se vyspíte a ráno si užijete snídani ve vlaku a do cíle dorazíte všichni odpočinutí.


Zdroj: Shutterstock

Vlakem i za hranice

Vlakem se podíváte i za hranice Česka. Řada evropských zemí nabízí pro rodiny s dětmi výhodné slevy a akční jízdenky. Nemáte s mezinárodními jízdenkami zatím zkušenosti? Přečtete si rady a tipy, jak koupit levné jízdenky na vlak po Evropě.

Jízda s Mikulášem, andělem i čerty

Víte, že České dráhy pořádají třeba mikulášské jízdy s programem a nadílkou? Sledujte jejich web a nenechte si ujít ani jejich další akce pro děti. Projet se můžete třeba historickým parním vlakem nebo se vydat na výlet Cyklohráčkem, který má rozšířenou přepravu jízdních kol a hlavně hernu s hračkami pro děti. Cyklohráček jezdí na trase Praha hl. n. - Slaný. Užijte si perfektní rodinný výlet.


Zdroj: www.cd.cz

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist