Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Výhodný a rychlý výkup aut

Chystáte se prodat Vaše staré ojeté vozidlo a neuspěli jste u žádného komerčního autobazaru? Důvodem neúspěchu může být neuspokojivý technický stav vozu. Poradíme vám firmu, u které Vaše vozidlo prodáte v jakémkoliv stavu a libovolného roku výroby bez zbytečných starostí.

U firmy Výkup aut vždy uspějete

Můžete zapomenout na veškeré obavy spojené s prodejem Vašeho vozu. Vozidlo může být havarované nebo dokonce nepojízdné. U firmy Výkup aut se v žádném případě nedočkáte odmítnutí. Vozidla vykupují jak osobní tak užitková. Poradí si rovněž s terénními vozy, motocykly, čtyřkolkami či obytnými vozy. 

Celý proces vyřídíte do 24 hodin

Jediným Vaším úkolem je firmu Výkup aut kontaktovat. Posléze přijedou přímo k Vám domů nebo do firmy a váš starý vůz od Vás odkoupí a to do 24 hodin! Zaměřují se především na výkup vozidel v hotovosti, což může být pro velkou většinu zákazníků velmi sympatické. Jejich jednání je velmi profesionální a rychlé. Celý proces výkupu vozidla je na místě vyřešen do 30 minut.

Jaké náležitosti budu potřebovat?

Aby výkup Vašeho vozidla proběhl bez komplikací, je důležité připravit si některé doklady. K úspěšnému výkupu Vašeho vozu je nezbytné připravit si velký technický průkaz a občanský průkaz nebo cestovní pas. Pokud v momentě výkupu není vůz registrován na Vaši osobu, je nutné obstarat si plnou moc k prodeji a převodu s ověřeným podpisem. Co naopak není potřeba mít připravené, je záruka na technický stav vozu. Po výkupu vozidla si rovněž můžete ihned zrušit povinné ručení. Co se týče administrativních úkonů po výkupu vozu, všechny náležitosti na sebe přebírá firma. Po vyřízení výkupu vám zmizí starosti spojené např. s odhlášením vozidla. Vyhnete se rovněž manipulačním, ekologickým či jiným poplatkům.

Zdroj foto: Auto-vykup.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist