Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

Vyberte si termovizi, která vám bude dobře a kvalitně sloužit

Jestliže potřebujete zlepšit vidění v nočním prostředí, pak je jedinou volbou termovize. Díky ní můžete vidět, aniž byste potřebovali jakékoliv světlo. Při výběru je ale nutné zaměřit se na některé zásadní parametry, abyste vybrali termovize vhodné pro vaše účely.

Ať to jde snadno

Každý model má obvykle základní menu s různými funkcemi. Platí, že jednoduché ovládaní je základ úspěchu, protože termovizi budete nejčastěji používat právě v noci nebo v terénu a zbytečně složité proklikávání se funkcemi může být únavné.

Displej

U modelů s termovizí je hraje samozřejmě zásadní roli velikost displeje. Ideální je vybrat displej typu LCD od velikosti 3,5" – tak získáte stále dostatečně velký obraz. Samozřejmě platí, že LCD s větší obrazovkou nabídne více detailů a lepší ostrost obrazu. Je tedy jen na vás, co je pro vás klíčové.

Citlivost termovize

Ty nejlepší přístroje disponují větším množstvím infračervených detektorů. Ty zajišťují vysokou přesnost měření teplot - 2% a tepelnou citlivost 100MK - 0,1 °C. Díky tomu získáte skutečně dokonalý obraz. Samozřejmě platí, že čím více infračervených detektorů máte, tím se na obrazovce zobrazí přesnější obraz. Termovize Hikmicro dokáže zpracovávat obraz v širokém teplotním rozsahu, takže je to dobrá a univerzální volba takřka pro každého, kdo nákup zvažuje.

Baterie

Samozřejmě vybití baterie je noční můrou každého, kdo s termovizí pracuje. V nabídce jsou dnes termovize, které mají dobře známé Li-Ion baterie. Ty se dají nabíjet a také se dají snadno vyměnit přímo na místě, kde se nacházíte. Jsou velmi efektivní a dají se dobíjet klidně každý den až na maximum, proto jsou v současnosti asi nejlepší volbou.

Životnost

Klíčová je samozřejmě také životnost přístroje. Termovize Pard se pyšní velmi dobrou výdrží a uživatelé si ji nemohou vynachválit. Pokud chcete termovizi lépe ochránit, je možné koupit tvarované kryty, které lépe odolávají prachu, vodě a nárazům.

Zdroj obrázků: Ivan Smuk / Shutterstock.com, Pixabay.com, Pojdnalov.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist