Doporučujeme

V kinech od 30. září:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_18426

Už jste vyzkoušeli erotickou masáž?

Masáž nás dokáže zbavit bolesti, napětí i zlepšit náladu. Ta erotická má, oproti klasické, ještě něco navíc. Proč ji vyzkoušet?

Zapomenout na starosti

Příjemně strávený čas při masáži je pro mnohé i balzámem na nervy a útěkem od každodenních starostí a stresu. Těšíme se na ni a očekáváme, že nám ulev od bolavých zad a namožených svalů. Erotická masáž je skvělý zážitek, který spojuje vzrušení a odpočinek. Pokud jste tento typ masáží ještě nezkusili, neváhejte. K obavám není důvod, masáž si užijete od začátku do konce, a to doslova. Při erotické masáži se totiž masérka věnuje celému tělu, včetně intimních partií, a často je tak zakončena vaším orgasmem. Samozřejmě jen když budete chtít a v rámci masáže, jiné služby patří do jiných podniků, ty erotická masáž nenabízí.

Netradiční masáž

Stud ani obavy tak nejsou na místě, čím dříve je odhodíte, tím víc si celou masáž vychutnáte. Pomoci se uvolnit může společná sprcha nebo koupel před samotnou masáží, kdy se můžete masérky zeptat na vše, co vás zajímá. Masáž pak probíhá v útulném pokoji s tlumeným světlem a příjemnou hudbou, aby vás nic nerušilo. Během masáže je masérka oblečena jen v prádle nebo je úplně nahá. Používá různé oleje, gely a masážní emulze podle vybraného typu masáže, kterých je hned několik. Můžete si tak vybrat tu, která vás zajímá, nebo si nechat poradit a zkusit něco nového. Velmi netradiční je nuru masáž, při které se používá kluzký nuru gel. Ten umožní, aby masérka mohla klouzat svým tělem po vašem a masírovat vás nezvyklým způsobem. Jemná a nezapomenutelná je masáž mýdlovými bublinami, která začíná tím, že na vás masérka nanese pěnu z mýdla a luxusních olejů s blahodárným účinkem na kůži. I statní varianty masáží jsou velmi intenzivní a opravdu si je užijete.

Po masáži se budete cítit skvěle, s dobrou náladou a úsměvem na rtech. Na erotickou masáž nechodí jen samotní muži, ale také ženy i páry, užít relax i vzrušení si tak můžete i společně.

Zdroj foto: Excelentmasaze.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist