Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

Umění, business, relax i gastronomie: To vše je The Emblem Hotel Prague

Hotel, ve kterém naleznete nejen pohodlný pokoj pro přespání, ale také kvalitní služby včetně moderního wellness, variabilních prostor pro obchodní schůzky či nabídky dokonalé snídaně? Stylový The Emblem Hotel Prague, nacházející se v jedné z klidných pražských uliček jen kousek od Staroměstského náměstí, vám nabídne vše, po čem toužíte.

Pětihvězdičkový boutique hotel je otevřený nejen cestovatelům, ale také umělcům. Jejich svobodomyslný styl můžete okusit v každém patře, na pokojích i ve společných prostorách. The Emblem Hotel vlastní unikátní sbírku více než 60 uměleckých děl od současných českých i zahraničních autorů, na níž je po právu hrdý. Ve spojení s prostory laděnými do stylu Art Deco vzniká jedinečná, kulturou nabitá atmosféra.

The Emblem Hotel je oblíbenou destinací nejen kvůli pohodlí a designu, ale i hotelovým lázním M Spa, které se rozprostírají po celém posledním patře hotelu. I bez nutnosti ubytování tu můžete zažít luxusní odpočinek: fitness centrum, páru, saunu, relaxační místnost, ale i střešní terasu s pohodlnými křesílky a nádherným výhledem na pražské panorama. Nechybí ani střešní vířivka pro dvě osoby, kterou si můžete pronajmout i s lahví lahodného Prosecca.

Stejně jako odpočinek vládne hotelu také obchod. M Lounge představuje několik prostor určených pro pracovní schůzky, jednání či tiskové konference, které si můžete podle libosti zarezervovat. Atraktivní lokalita v centru Prahy, ale také luxusní prostředí a moderní vybavení jsou vším, co při řešení obchodních záležitostí potřebujete.

Pracovní schůzku můžete také spojit se snídaní. Ve své restauraci George Prime Steak servíruje The Emblem Hotel každé ráno ty nejlepší pokrmy, které nastartují úspěšný den. A to nejen pro ubytované návštěvníky, ale i hosty z venku. Pro privátní snídaně je připravena soukromá místnost jako stvořená pro obchodní jednání či brainstorming.

 

 

THE EMBLEM HOTEL

Platnéřská 111/19, Praha 1

www.emblemprague.com

 

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:


 

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist