Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

Ultrasilná rozkoš? HHC!

CBD je konzervativní standard. THC má legislativní problém. Znáte ale HHC? Ne? Pak je na čase se navzájem představit.

Co je to HHC?

Kdo zná CBD, ví, že má významně zklidňující účinky. S ním stres házíme za hlavu, umíme „vypnout“, jsme i milejší na své okolí. Co je to HHC? Rovněž kanabidiol jako CBD, přesněji hexahydrokanabinol. Obě látky najdeme v konopí, avšak HHC je ho v rostlině tak málo, že čistá extrakce by nás přišla pořádně draho. Naštěstí už v roce 1944 americký chemik Roger Adams vyzkoušel k THC přidat molekuly vodíku, čímž hydrogenací látku přeměnil na hexahydrokanabinol. Jde o běžný postup, při němž se z například rostlinných olejů produkují margaríny. Zmínili jsme tedy THC, možná i zkratka HHC a spojení s konopím vás trochu zarazila. Obě mají velmi podobné vlastnosti, co se týká účinků, zde je trochu rozdíl.

Ultrasilná rozkoš? HHC!

Jaký je rozdíl mezi THC a HHC?

HHC se získává z látky CBD. Proti THC má i povzbudivé účinky, THC působí hlavně sedativně. Záleží však na každém, jak na něj bude látka působit. A také rozhoduje množství. HHC je tedy dost podobná látka jako CBD, podle zkušeností uživatelů je působení však intenzivnější. Jistě se ptáte i na to, jestli je HHC legální. Legislativa HHC nezakazuje stejně jako CBD, podmínkou je pouze to, aby výtažek THC nebyl větší než 1 %. S tím souvisí i otázka, jestli případné testy mohou ukázat přítomnost THC.

Dle zkušeností uživatelů se většinou přítomnost THC nezjistí, berte však v potaz, že jde o nový trend a ten nebyl podroben mnoha průzkumům. V každém případě myslete na to, že látka může klidnit velmi, pokud si dopřejete větší dávku, proto se vyvarujte náročných prací nebo řízení. Podstatné by pro vás mělo být to, jestli je HHC pro tělo bezpečné. Zatím nebyly hlášeny žádné závažné vedlejší účinky, HHC má srovnatelný bezpečnostní profil jako THC. Musíte ale vše na sobě vyzkoušet sami, protože účinky kanabinoidu na lidské tělo jsou zcela individuální. Mohou se dostavit projevy jako nespavost, sucho v ústech, červené oči, pocity úzkosti i halucinace.

Ultrasilná rozkoš? HHC!

HHC – prodej Eight8

Takže, jak se seznámíte s HHC? Máte několik možností. Popotáhnete si z vapovacího pera, polaskáte si sladký bonbon. Obě varianty mají spoustu příchutí. Jahody, mandarinky, meloun, borůvka, liči, mango, mentol nebo různé kombinace. Nejen chuť vás navnadí do skvělé pohody, při vapování se vůně navíc rozline po místnosti. HHC výrobky pak tlumí bolest, navodí relax, zrychlí usínání a zlepší kvalitu a spánku. Vyzkoušejte HHC, zmíněná vapovací pera a gummies zakoupíte na webu Eighty8. Buďte o krok před ostatními a vyzkoušejte nastupující trend, který má stejné ambice jako CBD. Poznejte skvělé účinky tohoto kanabinoidu, který je silnější a ve svých účincích intenzivnější.

Ultrasilná rozkoš? HHC!

Zdroj foto: Eighty8.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:


 

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist