Doporučujeme

V kinech od 30. září:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_18426

Tip redakce: Pořiďte si respirátor FFP2 za příznivou cenu

V současnosti je i díky nařízením vlády důležité a nutné se chránit, a to hlavně respirátory, rouškami, šátky a dalšími ochrannými prostředky, jimiž převážně na veřejnosti zakryjete ústa a nos. Právě tato ochrana je jednou z těch zásadních v aktuálním boji s koronavirem.

Moje rouška chrání tebe, tvoje rouška chrání mě…

Asi není člověka, jenž by v této době neznal zmíněný slogan, který dnes zaznívá ze všech stran. Je až úctyhodné, jak se lidem v Česku opravdu podařilo začít včas šít roušky a zásobit celou naši společnost touto ochrannou pomůckou. Je ale důležité si uvědomit, že obyčejné látkové roušky nejsou až tak dokonalou ochranou. Jejich „nepropustnost“ záleží totiž na materiálech, ze kterých jsou vyrobeny.

Rouška s kapsou na filtr

Velmi dobrou variantou je pořízení vícevrstvé roušky s kapsou na vkládání jednorázových vyměnitelných filtrů, jež se dají sehnat na internetu, nebo si je vyrobit z domácích zdrojů. Do roušky s kapsou můžete vkládat i papírové kapesníčky. Díky těmto opatřením posunete svoji ochranu o kousek dál.

Dokonalou ochranou je respirátor FFP2

Chcete-li mít ale opravdovou jistotu, že se dokonale ochráníte před okolními vlivy, zvolte raději respirátor. V nabídce na trhu naleznete více druhů. Důležité u respirátorů je označení. Koupit můžete respirátory s označením FFP1 – přes FFP2 – až po typ FFP3. Ty se od sebe liší účinností ochrany, kterou poskytují. Přičemž stupeň 1 je nejnižší a 3 je ta nejvyšší ochrana, bez níž se neobejdou naši zdravotníci.

Doporučení naší redakce se týká respirátoru FFP2, nebo jeho ekvivalentního označení KN95. Tento typ respirátoru nejenže má 95% účinnost při zachycení virů a bakterií, včetně aktuálního koronaviru s označením COVID 19, ale sehnat se dá oproti respirátorům FFP3 za mnohem příznivější cenu.

Respirátor s označením KN95 / FFP2 je pro běžné využití na veřejnosti dostatečně účinný, a proto vás spolehlivě ochrání před možnou nákazou.

Kde pořídíte respirátory FFP2 za velmi dobré ceny

Kvalitní a účinné respirátory typu FFP2 můžete pořídit za velmi dobrou cenu v e-shopu Unimagnet.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist