Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

Soutěže na Czech Masters: Puttujte o 100 tisíc nebo Škodu Superb, zkuste i kolo štěstí

Už v tomto týdnu nás všechny čeká golfový vrchol roku, již šestý ročník D+D REAL Czech Masters. Na Albatrossu přitom nemusíte sledovat pouze špičkový světový golf, ale také si pořádně zasoutěžit. Ve hře jsou přitom atraktivní ceny od partnerů prestižní akce.

Stálicí je „puttovačka“ s generálním partnerem akce Raiffeisenbank, ve které půjde o 100 tisíc korun. Přihlásit se do ní může každý návštěvník turnaje tím, že se zúčastní kvalifikačního kola v turnajové vesničce.

To proběhne na speciálním puttingu, kde se každý pokusí dostat míček na několika jamkách na co nejmenší počet pokusů do jamky. A pak si ještě tipne, kolik centimetrů je v součtu mezi jednotlivými jamkami.

Tři nejlepší hráči, potažmo nejúspěšnější tipéři, se v neděli před slavnostním vyhlášením utkají přímo na greenu 18. jamky. Kdo pošle míček do jamky, vyhraje 100 tisíc. Pokud se to nikomu nepovede, získá ten, co skončí jamce nejblíže, hodnotnou věcnou cenu.

Na greenu se v neděli bude rozhodovat také o vítězi vozu Škoda Superb, a to na jeden rok. Od čtvrtka do nedělní jedné hodiny odpoledne si bude moci každý tipnout, kolik golfových míčků je v kufru superbu, který bude zaparkován před klubovnou.

Opět budou autoři tří nejpřesnějších tipů vybráni pro velké finále, které proběhne v neděli ve 14:30 na putting greenu u klubovny. Ten nejlepší puttér se může těšit na rok, který na silnicích stráví v novém voze.

Během všech turnajových kol si pak může každý návštěvník resortu zatočit v turnajové vesničce Kolem štěstí u stánku Skiareálu Špindlerův Mlýn. Ve hře budou jak golfové, tak lyžařské dárky.

Šestý ročník D+D REAL Czech Masters se hraje na Albatrossu od 15. do 18. srpna. 

Vstup zdarma je připraven pro všechny registrované golfisty ČGF, navíc zdarma projde každý držitel jakékoli platební karty Raiffeisenbank, majitel vozu Škoda po předložení klíče od auta, každý divák s tiketem Tipsportu vsazeným na turnaj v hodnotě minimálně 50 Kč, držitel zaměstnanecké karty Plzeňského Prazdroje a také držitelé karty Nespresso. Zdarma je vstup TAKÉ pro děti do 15 let, seniory a ZTP.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

AKCE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:


 

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist