Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Soutěž o bezdrátová sluchátka Panasonic True wireless řady S300W

Jeden z vás může vyhrát bezdrátová sluchátka Panasonic True wireless řady S300W, která splní všechny potřeby a vy si užijete pohodové hudební léto.

Léto na plné pecky

Léto a hudba patří neodmyslitelně k sobě. Nalaďte se na ten správný „summer vibe“ s true wireless sluchátky Panasonic RZ-S300W. Letní srážky nebo zábava s přáteli u vody? Bez problému! Sluchátka disponují nejnovější technologií, která je chrání proti stříkající vodě. Díky minimalistickému designu a elegantnímu balení s nimi můžete vyrazit takřka kamkoliv. Sluchátka navíc vydrží až 7,5h bez nabíjení.

Zkuste štěstí a užijte si ničím neohrožené hudební léto s dokonalým zvukem díky sluchátkům Panasonic.

Soutěžní otázka:

Za jakou aktuálně zvýhodněnou cenu seženete bezdrátová sluchátka Panasonic True wireless  řady S300W na shop.panasonic.cz?


a) 1 999 Kč

b) 2 619 Kč

c) 2 999 Kč


Nápovědu naleznete na www.panasonic.cz.


Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@hmg.cz. Do předmětu zprávy napište: MENHOUSE – Panasonic True wireless. Ze všech došlých e-mailů vyhrává správná odpověď: 500, tento e-mail od nás obdrží výhru.

Soutěž trvá od 31.5. – 6.6. 2021.

Ničím nerušené hudební léto

Léto je za dveřmi a venkovní teploty již dosahují příjemných výšek. Letošní prázdniny však budou trochu jiné, než jsme zvyklí. Budeme se muset obejít bez hudebních festivalů a velkých akcí. Existují i jiné způsoby, jak si užít hudebně nadupané léto plné hudby a zábavy.

Hudba je v dnešní době neodmyslitelně součástí našeho každodenního života. Krátíme si s ní nejednu dlouhou chvíli. Doprovází nás při cestování. Motivuje nás při sportovních výkonech. Pomáhá nám se soustředěním v práci, nebo při studiu. Jednoduše by se dalo říci, že hudba nám dodává pocit svobody. Proč si nedopřát svobodu i při jejím poslechu? Zbavte se přebytečných součástek a užijte si volnost díky bezdrátovým sluchátkům. Žádný kabel vám nebude naobtíž, nebudete muset rozmotávat zamotáná sluchátka a bude ihned připraveni k poslechu.

Volnost při každé činnosti

V létě podnikáme nespočet aktivit, při kterých nám mohou být klasická drátová sluchátka na obtíž. Problém může nastat už při snaze o dokonalé opálení. Člověk usne se sluchátky na uších a za chvilku má bílý proužek, tam kde nechtěl. Při sportovních aktivitách jako například běh či jízda na kole mohou být klasická sluchátka až nebezpečná. Proč se tedy omezovat a přizpůsobovat, když si můžete pořídit ideální řešení. Nebude vám překážet žádný zbytečný drát, který se snadno zamotá, žádné zbytečné rozčilování. S bezdrátovými sluchátky si můžete dopřát kýžené volnosti a soustředit se pouze na muziku.

Přednosti bezdrátových sluchátek

Současné modely bezdrátových sluchátek již standardně disponují dlouhou výdrží baterie, takže se vám nečekaně nevybijí. Pokud se to však stane, tak se sluchátka rychle dobijete v samonabíjecím pouzdře. Další předností je také hybridní technologie rušení okolního zvuku. Díky ní si můžete užít izolovaný, ničím nerušený poslech. Všechny tyto atributy naleznete v jednom z horkých letních tipů od Panasonic.

True wireless sluchátka řady S500W a S300W splní všechny vaše potřeby a vy si užijete pohodové hudební léto.

 

Více informací naleznete na www.panasonic.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist