Doporučujeme

V kinech

od 25. listopadu :

KLAN GUCCI

Film je inspirován šokujícím skutečným příběhem impéria italského módního domu.

image_18778

Servírovaný brunch v La Gare a začátek testování stylingových past na vlasy

Nový týden je tady a před námi i spousta práce, akcí a nových zážitků. U nás v redakci toho máme poslední dobou opravdu hodně, a tak člověk musí některé věci dohánět i o víkendu.

Rozhodně si nechci stěžovat, protože svoji práci mám opravdu moc rád, ale nepíše se editorial právě snadno, když jste zrovna pracovně absolvovali nedělní servírovaný brunch ve francouzské restauraci La Gare, který byl naprosto úžasný… takže ještě teď, ve večerních hodinách, kdy píšu tyto řádky, se prakticky nemohu hýbat a pomalu ani dýchat, jak moc a dobře jsem se na něm najedl. První fotky z této „řízené degustace“ si už teď můžete prohlédnout na mém instagramu (zde v odkazu). Těšit se ale můžete i na článek, který o tomto gastro zážitku sepíšu koncem tohoto týdne.

Pokud dáte na mé doporučení hned, „na první dobrou“, pak si už teď můžete rezervovat své místo na další nedělní brunch. Ty se teď pravidelně konají každou neděli od 11:00 do 15:00 hodin ve francouzské restauraci La Gare v Praze 1, ul. V celnici 3.

Dobrá zpráva je pro mnohé z vás ta, že tyto brunche jsou pouze pro dospělé, takže vás zde nebudou rozptylovat děti – ani vaše, ani těch druhých. A další dobrá zpráva je, že o tento La Gare brunch si můžete tento týden i zasoutěžit na našem portálu GASTROHOUSE.cz… takže přeji hodně štěstí a dobrou chuť!

A abychom nezůstali jen u jídla, začínáme u nás tento týden testovat pánské stylingové pasty na vlasy. Vyzkoušíme za vás opravdu značné množství přípravků, které jsou k sehnání za velmi příznivé ceny v e-shopu NOTINO.cz. Budete tak mít od nás „naservírované“ nezávislé testy, díky kterým si snadno pořídíte jen to nejlepší, a nemusíte se zatěžovat nákupem nefungujících či nevyhovujících přípravků. Vlasy jsou přece jen pro každého muže jeho chloubou a v péči o ně není radno zbytečně experimentovat…

Samozřejmě, že i zde na portálu MENHOUSE.cz budeme tento týden soutěžit. Můžete tak vyhrát pánskou řadu kosmetiky Ziaja.

A to už je ode mě pro dnešek vše. Příjemné vykročení do nového týdne všem!


Mikolášek Ivo – šéfredaktor


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

FOTOREPORTY

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist