Doporučujeme

V kinech od 30. září:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_18426

S rekuperační jednotkou šetřete náklady na provoz Vašeho domu

Kvůli rostoucím cenám energií začínají být stále větším tématem nízkoenergetické domy. Takový dům si dnes můžete zařídit i Vy sami! Stačí jen věnovat pozornost snižování nákladů na provoz domu. Nízkých nákladů lze docílit několika cestami, mezi které patří silnější izolace, získávání elektřiny ze sluneční energie nebo řízené větrání s pomocí rekuperace. V následujících řádcích Vám představíme princip rekuperační jednotky, která Vám život o chlup usnadní a zbaví Vás zbytečných výdajů.

Rekuperační jednotku využijete celoročně 

Systém rekuperační jednotky funguje na principu zpětného získávání tepla, jelikož nahrazuje tepelnou ztrátu větráním. Skrze rekuperační jednotku se do místnosti dostane čerstvý venkovní vzduch. Vzduch do Vašeho interiéru proudí nejen zbavený prachu, nečistot a alergenů, ale také ve Vámi požadované teplotě. V zimě rekuperační jednotka vzduch ohřívá a v létě funguje jako klimatizace, jež nemá negativní vliv na Vaše zdraví. 

Variabilní umístění rekuperační jednotky ve Vašem domě

Pro zřízení rekuperační jednotky ve Vašem domově není nikdy pozdě. Nejideálnější je však řízené větrání s rekuperační jednotkou začít plánovat již při realizaci domu. Při včasném zakomponování rekuperační jednotky do stavby domu tak ušetříte náklady za realizaci systému rekuperace. A kam nejlépe rekuperační jednotku umístit? Pokud si lámete hlavu s tím, aby rekuperační jednotka nekazila dojem ve společných prostorách v domě, nemějte obavy. Rekuperační jednotku se nejlépe doporučuje umístit v technické místnosti. V jiném případě můžete zvolit místo ve sklepě, na půdě nebo kdekoliv v chodbě. Rekuperační jednotky mohou být lokální pouze do jedné místnosti nebo centrální do komplexního objektu. Tak neváhejte, a pořiďte si jednu z nejmodernějších technologií k Vám domů!


Zdroj foto: Storc.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist