Doporučujeme

V kinech od 30. září:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_18426

S elektronickým zabezpečením domu si už na Vaše vozidlo nikdo netroufne!

Luxusní automobil nebo motocykl. To je chlouba každého chlapa, který se o svého miláčka na dvou či čtyř kolech náležitě stará a pečuje. Samozřejmostí je pravidelný servis a údržba, se kterými eliminujete jakékoliv poruchy vozidla a uržíte krásný vzhled Vašeho dopravního prostředku. Nutností je však i náležitá ochrana před případnými zloději, pro které jsou drahé stroje nesmírným lákadlem. S elektronickým zabezpečením domu získáte bezpečí pro Vaše vozidlo, ať již stojí v garáži nebo pouze na zahradě!

Elektronické zabezpečení domu se oproti případným škodám vyplatí

V dnešní době pomalu na každém rohu čeká někdo na to, až opustíme své domovy bez zajištění, aby si bez námahy mohl nevítaný host přilepšit. Vyplatí se proto vybavit svůj dům či celý pozemek elektronickým zabezpečením domu, které vás zbaví starostí o Váš cenný majetek. Ve výsledku se totiž cena elektronického zabezpečení vyplatí přibližně trojnásobně oproti průměrné škodě vzniklé vloupáním. S bezpečnostní agenturou Pro security si zdarma navrhnete způsob elektronického zabezpečení domu, a to přesně dle Vašeho přání a parametrů Vašeho obydlí.

Zabezpečení domu odradí zloděje již při vstupu na Váš pozemek

Pokud vlastníte cenný majetek i na Vaší zahradě, je zde možnost zabezpečení perimetrické, které detekuje potencionálního narušitele již při vstupu na pozemek. Jedná se také o finančně nejnákladnější způsob zabezpečení, avšak nejvíce bezpečný. S tímto zabezpečením domu se navíc nemusíte bát, že by Váš domácí mazlíček nebo jiná zvěř vyvolávala falešné poplachy. Plášťový způsob zabezpečení aktivuje poplašné zařízení již při porušení oken či dveří a nedá tedy pachateli téměř žádnou šanci do obydlí proniknout. Nejméně bezpečné je poté základní zabezpečení označené jako prostorové nebo také vnitřní, které detekuje nezvaného hosta až uvnitř domu. 

Zdroj foto a video: Pro-security.cz, Pixabay.com

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist