Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

Půjčit, nebo koupit dodávku?

Odpověď na tuto otázku primárně závisí na četnosti jejího využívání. Budete-li vůz vytížený na každodenní bázi, vyplatí se jeho koupě. Pokud ji potřebujete jen občas, výhodnější pro vás bude pronájem. Jaké existují možnosti?

Dodávky se v současné době z uživatelského hlediska řadí mezi nejoblíbenější užitkové vozy sloužící k převozu osob, zboží i materiálů. Na trhu se setkáte se čtyřmi typy dodávek, a to pick-upy, dodávkami skříňovými, plachtovými a mikrobusy. To, jakou zvolit, záleží převážně na charakteru převáženého zboží.

Pick-up

Osobní a nákladní vozidlo v jednom, to je v podstatě pick-up, který proto najdeme i v řadě domácností. Převezete v něm vlastně cokoliv. Televizi, ledničku, pračku, sekačku i menší kusy nábytku.

Půjčit, nebo koupit dodávku?

Skříňová a plachtová

Sháníte-li dodávku k převozu většího množství zboží či pelet, máte na výběr dodávku skříňovou a plachtovou. Rozdíl mezi nimi je jak v jejich kapacitě (plachtové bývají o něco větší), tak i stupni ochrany převáženého zboží. Skříňová dodávka je v tomto ohledu bezpečnější. Její interiér neovlivňuje venkovní teplota a rovněž ji lze bezpečně zamknout, čímž je lépe ochráněna proti krádeži.

Mikrobusy

Je-li v hledáčku vašeho zájmu dodávka, ve které budete převážet osoby, zaměřte svou pozornost na mikrobusy, které pojmou až 17 osob. V této dodávce rozhodně dovezete na dovolenou celou svou rodinu i s početným příbuzenstvem.

Půjčit, nebo koupit dodávku?

Kde si ji půjčit?

Již v úvodu tohoto článku jsme naznačili, že dodávku si nemusíte hned kupovat. Pokud ji plánujete využívat nárazově, rozhodně si ji jen vypůjčte. Například ostravská půjčovna dodávek Rentner má ve své nabídce čtyři dodávky značek Fiat, Renault a Iveco Daily, a to v cenách začínajících na částce 840 Kč za jeden den. Více informací najdete na odkazu půjčovna dodávek Ostrava, popřípadě půjčovna aut Ostrava, pokud máte zájem o zápůjčku osobního vozidla. I ty totiž najdete v její nabídce.

 

 

Zdroj foto: Pexels.com, Rentner.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:


 

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist