Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

První virtuální modelka na světě představuje odvážnou budoucnost

Automobilka Lexus představila své odvážné plány do budoucna, které ztělesňuje futuristický model LF-Z Electrified. Součástí projektu jsou i velmi výjimečné interiéry, které pro tento výjimečný vůz navrhli světoví umělci. Zdá se tedy naprosto přirozené, že jeden z těchto virtuálních interiérů prezentuje první virtuální modelka světa Shudu, známá ze spolupráce se značkami Ferragamo či Christian Louboutin.

Minulý měsíc Lexus uvedl sérii virtuálních interiérů ve spolupráci se třemi významnými návrháři s cílem ukázat nové představy o interiéru koncepčního vozidla LF-Z Electrified, ukazujícího budoucnost celé značky. Nyní jde Lexus v rámci této série ještě o krok dál - interiér digitálního umělce Ondreje Zunky totiž prezentuje první virtuální modelka na světě Shudu.

Digitální umělec Ondrej Zunka usoudil, že s ohledem na svůj hyper-futuristický návrh interiéru zmíněného vozu bude virtuální modelka ideálním řešením na pomezí skutečnosti a digitálního umění. Zunkův návrh je plný mechanismů kosmického věku, sci-fi materiálů a odkazů na umělou inteligenci, avšak s kořeny v lidských zkušenostech. Modelka Shudu, elegantně si hovící v sedadle řidiče Zunkova nově pojatého koncepčního modelu LF-Z Electrified Concept, dodává virtuálnímu návrhu přívětivost a lidský dotek.

Shudu coby průkopnice odvětví virtuální módy se projektu spolupráce v reálném světě neúčastní poprvé. Vystupovala již v reklamních kampaních pro značky Salvatore Ferragamo a Christian Louboutin, objevila se ale i v módních editorialech magazínů Vogue Australia, Glamour Brasil a Harpers Bazaar Arabia.

Jde již o druhou spolupráci Shudu se značkou Lexus v návaznosti na loňský projekt ‚Freedom to Move‘(Svoboda pohybu), v němž prezentovala roušky od nigerijské architektky Tosin Oshinowové a britské designérky Chrissy Amuahové.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

AKCE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:


 

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist