Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

Popularita karibského státu Grenada prudce stoupá. Nabízí luxus i dobrodružné zážitky

Přemýšlíte nad tím, kam vyrazit na zaslouženou dovolenou? Grenada je malebný ostrovní stát v srdci Karibiku, který letos zažívá turistický boom. Prestižní cestovní publikace se předhánějí v chvále tohoto ráje a umisťují ho na přední místa žebříčků destinací, které stojí za to navštívit. Proč byste s rezervací letenky neměli váhat ani vy?

O Grenadě píší prestižní časopisy

New York Times zařadil Grenadu do svého prestižního seznamu s názvem "52 destinací, kam vyrazit v roce 2024". Britský Vogue ji označil za jedno z "11 nejlepších míst k cestování v roce 2024". Tyto renomované tituly zdůrazňují okouzlující půvab Grenady a pestrou nabídku zážitků, čímž ji posouvají do pozice neodolatelné destinace. Je jasnou volbou pro cestovatele, kteří touží po spojení luxusu a dobrodružství.

Časopis House and Garden i cestovatelský server Citizen Femme oceňují snadnou dostupnost ostrova a širokou škálu aktivit, které posilují pověst Grenady jakožto atraktivní destinace pro široké publikum cestovatelů z celého světa.

 

Popularita karibského státu Grenada prudce stoupá. Nabízí luxus i dobrodružné zážitky

 

Ocenění pro nejlepší hotely na Grenadě

Uznání se dočkaly i některé z nejlepších hotelů na Grenadě, a právě díky tomu se významně posílilo postavení ostrova na mapě světového cestovního ruchu. Za pozornost stojí především luxusní butikový hotel Calabash - deník Evening Standard ho označil jako jedno z "nejžhavějších míst k návštěvě v roce 2024". Spice Island Beach Resort pak získal od deníku The Independent titul jednoho z "nejlepších all-inclusive prázdninových resortů". A konečně Mount Cinnamon - umístil se v žebříčku 50 nejlepších prázdninových resortů pro rodiny s dětmi, který sestavil deník The Telegraph.

Generální ředitelka Grenadského úřadu pro cestovní ruch Petra Roach o zařazení Grenady v rámci prestižních publikací uvedla:

"V době, kdy výběr cestovatelů určují trendy, je pro nás velkou ctí a potvrzením veškeré snahy, kterou věnujeme budování pozitivních zážitků pro naše hosty, že se nám podařilo získat tak významné ocenění od renomovaných publikací. Jsme odhodláni i nadále usilovat o to nejlepší a nabízet poutavé a autentické zážitky, které osloví a uchvátí moderní a náročné cestovatele."

 

Popularita karibského státu Grenada prudce stoupá. Nabízí luxus i dobrodružné zážitky

 

Grenada se dostala do pozice zářící hvězdy na karibské obloze a cestovatelům nabízí plné hrsti luxusu, dobrodružství a autentické karibské atmosféry. Dáte si říct? Pak si sbalte to nejnutnější, sjednejte si cestovní pojištění online a vydejte se vstříc dovolené, na kterou nezapomenete do konce života.

 

 

Zdroj foto: freepik.com


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

AKCE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:


 

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist