Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Policejní baterka je spolehlivá za každé situace

Pořádně si na něco posvítit, ať už jste v kutilské dílně, v lese na houbách nebo kdekoliv jinde v terénu. Světlo je tím, co nám ukáže cestu a navede nás na správný směr, to není žádné klišé. Je však třeba, abychom ve chvíli, kdy se už stmívá, byli dobře vybaveni. Mít přehled, ať už jste doma na zahradě nebo naopak někde hodně daleko. Se spolehlivou baterkou, kterou využívají příslušníci policie nebo záchranáři, můžete být zcela bez obav. Je totiž připravena zasahovat i v poměrně dosti nepříznivých podmínkách.

Odolá vodě, mrazu, ale i nárazům

Hodí se i do zimy, sněhu nebo prudkého deště. Je totiž přizpůsobená i na prostředí, do nějž se klasická baterka vůbec nehodí. Policejní baterka je velmi praktická i díky své nízké hmotnosti, můžete si ji připnout za opasek nebo dát do batohu, když se chystáte na výlet do přírody. Určitě se neztratí, přijde ke slovu v pravý čas! Hodí se na dovolenou, různé procházky nebo jiné outdoorové aktivity. Světelné módy se umí přizpůsobit situaci, stačí stisknout jediné tlačítko a vyberete si nejvhodnější z nich. Je vaší prioritou spíše vyšší výkon a delší dosvit nebo dostane přednost spíše výdrž baterie, a tedy celková doba svícení na jedno nabití? Vynikající dosah, odolnost vůči mrazu. Je to skvělý pomocník v místech, kam sluneční svit nedosáhne.

Připravená i na krizové scénáře

Potřebujete rychle zasáhnout, posvítit si na určité místo? Potom se spolehněte na podobnou baterku, která bude okamžitě po ruce. Nabijete si ji například i prostřednictvím powerbanky, využít můžete také autoadaptér, pokud jste na cestách. Je velmi pevná, ale současně také lehká a skladná, používat ji proto mohou i děti. Vejde se bez problémů do větší kapsy i batohu.

Zaujal vás tento praktický společník? Podívejte se na vybrané modely na cel-tec.cz!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist