Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

Pohádkové Vánoce s Mixitem letos nebudou jen o Třech oříšcích

 

Že jsou tři oříšky málo? Pro Popelku určitě ne, ale pro všechny mlsouny by to chtělo mnohem víc. Naštěstí letošní vánoční kolekce dobrot od Mixitu je nabitá chutěmi vskutku pohádkovými.

Kromě křupavé směsi s oříšky, čokoládou a ovocem na vánoční vlnu naladí další lahůdky plné vánočního koření a křupání. Mixit je všechny zabalil do pohádkových tubusů, které spolu báječně ladí, a to jak zvenku, tak uvnitř.

Mix jako z pohádky

Tento vánoční bestseller asi není třeba představovat. Už čtrnácté Vánoce vysílá Mixit pohádku o Vánočním mixu, kde se místo Dlouhého, Širokého a Bystrozrakého sešel křupavý, voňavý a sladký. A Mixit očekává, že jako každoročně bude mít nejvyšší sledovanost ze všech mixů v programu.

Vánoční MIX, 625 g, na mixit.cz za 229 Kč, složení: ovesné lupínky, vláknina, sušená jablka, mandle, vlašské ořechy, klikva – brusinka kanadská, kukuřičné lupínky v mléčné čokoládě, kukuřičné lupínky v bílé čokoládě, lyofilizovaný pomeranč, směs koření 0,3 % (skořice, hřebíček, badyán).

Pohádkové Vánoce s Mixitem letos nebudou jen o Třech oříšcích

Pohodlí s vůní Vánoc

Je to pohádkový pocit zachumlat se po chladném dni pod deku se šálkem něčeho teplého. Letos si ho můžete dopřát ještě intenzivněji díky vánočnímu Mixit drinku, který v sobě spojuje tradiční vánoční koření a karamel. Navíc s vydatnou porcí bílkovin a vlákniny, ale koho by to v tom vánočním hřešení zajímalo, že?

Mixit Vánoční Drink, 300 g, na mixit.cz za 229 Kč a vystačí na 5 pořádných šálků. Složení: CFM instantní syrovátkový proteinový koncentrát, karamelový prášek, rozpustná kukuřičná vláknina, směs koření (skořice, badyán, hřebíček).

Pohádkové Vánoce s Mixitem letos nebudou jen o Třech oříšcích

Na co přišel čert a Mikuláš

Zdravá nadílka pro všechny andílky, Mikuláše i čertíky jako by vypadla z pohádky O dvanácti měsíčcích. Mikuláš totiž bude letos nadělovat pořádný mix ořechů, kokosu, medových banánů, fíků a dalšího křupání. Tahle vyladěná směs je vegan, bez palmového oleje, lepku a umělých barviv.

Mikulášské nadělení, 330 g seženete mixit.cz za 179 Kč, složení: mandle, sušená papaya, sušené fíky, jádra kešu ořechů, klikva – brusinka kanadská, para ořechy, sušené datle, kokosové plátky, medový banán 7 %.

Pohádkové Vánoce s Mixitem letos nebudou jen o Třech oříšcích

Sváteční chvíle od samého rána

Hrnečku, ehmmm tedy spíš Mixite, vař! Tak by se měla jmenovat pohádková vánoční kaše. Místo příkazu “Tubuse, vař!” stačí zalít vodou nebo mlékem a rozvoní se skořice, badyán, hřebíček, pomeranč, ze sušených jablíček se stanou šťavnatá a zakřupou vlašáky. A říkali jsme, že je tam karamel a čokoláda? Troufáme si tvrdit, že tuhle pohádku si budete chtít pouštět hodně často.

Mixit Vánoční kaše, 270 g, na mixit.cz za 159 Kč, složení: jáhly, vlašské ořechy, sušená jablka, sušené odtučněné mléko, čokoláda s karamelem, lyofilizovaný pomeranč, karamelový prášek, skořice, hřebíček, badyán.

Pohádkové Vánoce s Mixitem letos nebudou jen o Třech oříšcích

A že nemáte ten hrníček, který umí vařit tyhle dobroty? V Mixitu říkali, že to umí nejen hrníčky, ale i misky, ale jen ty od nich. Vyberte si z originálních misek a šálků, ke kterým si můžete připojit jakýkoliv tubus, a výsledkem bude krásný dárek, který nemusíte ani balit. Ale musíte ho sami před sebou schovat, jinak do Štědrého dne nevydrží! 

Sváteční misku v dárkové krabici seženete na mixit.cz za 449 Kč. Nebo se můžete rozhodnout pro hrníček mixit.cz za 329 Kč.

Celá vánoční nabídka Mixitu by se nevešla ani na Ježíškův seznam a to svoje si tam snad najde i Grinch. Tak ji těm Grinchům ukažte a uvidíte, jestli odolají a budou pořád antivánoční. Celá je pohromadě tady: https://www.mixit.cz/hotove-mixit/vanoce.

Pohádkové Vánoce s Mixitem letos nebudou jen o Třech oříšcích

 

Zdroj foto: Mixit

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:


 

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist