Doporučujeme

V kinech od 30. září:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_18426

Nuru masáž: dodá vám chuť do života

Ať chceme nebo ne, současná situace a všechna nařízení kolem na nás působí. Jsme ve stresu, podvědomě přemýšlíme, co bude dál a místo mnoha jistot a stereotypů se najednou musíme učit dělat věci jinak. Neustálého stresu i špatné nálady nás mohou zbavit tak trochu jiné masáže.

Oblíbené masáže

Rozhodovat, určovat, řešit, v práci toho máme nad hlavu a i po příchodu domů nemůžeme pustit pracovní povinnosti z hlavy. Často se pak přidá nespavost, ponocování a nedostatek spánku, s čímž je spojená únava, další stres a pocit, že jsme bez nálady i energie. Novou chuť do života a dokonalý relax vám nabídnou erotické masáže, které oproti těm běžný mají ještě něco navíc. Na běžnou masáž se většinou vydáme, když nás něco bolí, namohli jsme si svaly při sportu nebo si potřebujeme ulevit od bolesti zad. Při erotické masáži se ale masérka nevěnuje jen jedné části těla, naopak, její péči se nevyhne žádná z nich a to včetně intimních míst. Erotická masáž je zpravidla zakončena vaším vyvrcholením, tedy samozřejmě jen pokud chcete. Vybrat si můžete z několika typů masáží, mezi nejoblíbenější patří nuru masáže.

Tradice z Japonska

Název masáže je odvozen od japonského výrazu nuru, což v překladu znamená mazlavý, kluzký. I samotná masáž je taková. Při nuru masáži se používá speciální a velmi kluzký gel, který umožňuje vašemu tělu a tělu masérky klouzat po sobě bez jakéhokoli tření. Masérka tak nemusí používat jen své prsty a ruce, ale masíruje vás celým svým tělem. Vyrábí se z mořských řas, je antibakteriální, blahodárně působí na kůži a regeneruje ji. Dobře se rozpouští v obyčejné vodě, nemusíte tak mít strach, že se po masáži budete muset jít domů převléct, po masáži ve sprše zbytky gelu jednoduše smyjete.

Nuru masáž je velmi odpočinková a zároveň vás nabije novou energií, takže budete odcházet s úsměvem a novou chutí do dalších dní.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist