Doporučujeme

V kinech

od 25. listopadu :

KLAN GUCCI

Film je inspirován šokujícím skutečným příběhem impéria italského módního domu.

image_18778

Nový spot Staropramenu představuje extra chmelené Vánoce

Staropramen spouští 22. listopadu novou kampaň na vánoční balení Extra Chmelené 12. Role ženy Hynka Čermáka, dlouholeté tváře značky, se ujala jeho skutečná manželka Veronika Čermák Macková. Pro Staropramen jde o první kampaň ve spolupráci s novou kreativní agenturou WMC Grey.

Staropramen začal spolupráci s novou kreativní agenturou WMC Grey velkou vánoční kampaní. Nesoustředí se v ní na idylickou pohodu nadcházejících svátků, ale naopak ve 30 vteřinách televizní reklama ukazuje realitu, s níž se každý ztotožní. Kampaň, v níž se objevují piva z jedinečné řady Smíchovského výběru, je k vidění na stanicích televizní skupiny Prima, digitálních obrazovkách v nákupních centrech a v online formátech na Youtube, iPrima.cz a sociálních sítích.

Kampaní jsme nechtěli ukazovat klasický vánoční patos, ale naopak říct našim konzumentům, že i přes všechny hořké chvíle si všichni společně umíme Vánoce vychutnat,“ přibližuje hlavní myšlenku kampaně a spotu brand manažerka značky Staropramen Denisa Findejsová. Při natáčení televizního spotu se po delší době společně před kamerou sešli manželé Hynek a Veronika Čermákovi. „Oslovit také Veroniku od nás bylo trochu troufalé, ale vnímali jsme to jako zcela zásadní. Dodává to reklamně na realističnosti, která se z většiny předvánočních kampaní vytrácí,“ dodává Findejsová.

Extra chmelené Vánoce s hořkou příchutí

Hlavní roli vedle Hynka Čermáka hraje oblíbená Extra Chmelená 12. Speciální vánoční multipack připravil pivovar Staropramen po několika letech.

„V mnoha českých domácnostech se pod stromečkem objevuje dárek v podobě speciálního balení netradičních piv. Tím je i naše Extra Chmelená 12, která je od letošního roku k dostání také v obchodech a těší se velké oblibě konzumentů,“ říká Findejsová s tím, že Extra Chmelená 12 patří spolu s Velvetem, Granátem a Nefiltrem Pšeničným mezi nejlepší nápady sládků smíchovského Staropramenu. „Extra Chmelená 12 je chuťově plný, středně prokvašený ležák s hustou pěnou, jehož chuť si vychutnají opravdoví milovníci originálních a hořkých pivních receptur,“ říká o tomto pětkrát chmeleném pivu jeho autor, vrchní sládek Staropramenu Jan Špaček.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist