Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Nejlepší místa pro oslavu narozenin

Oslava narozenin je událostí, která si zaslouží i výjimečné místo. Kde oslavu uspořádat, aby měli všichni zúčastnění ještě dlouho na co vzpomínat?

Na co nezapomenout při plánování oslavy

V první řadě záleží na počasí. Zimní oslava si jednoznačně vyžádá pobyt v interiéru. V létě si můžete dovolit být i venku, je však na zvážení, zda přece jen nepočítat i s „mokrou“ variantou oslavy.

Oslavu je navíc nutné pojmout komplexně. V první řadě byste se měli zamyslet nad tím, kolik lidí se zúčastní a jaký bude věk účastníků. Pakliže se nejedná přímo o dětskou oslavu, počítáte i s malými účastníky?

Zásadním aspektem úspěšné oslavy je jídlo, pití a další občerstvení. Musíte si tedy rozmyslet, kolik peněz chcete do celé oslavy investovat, které nezbytnosti budete chtít zajistit vlastními silami a v čem se případně spolehnete na zázemí přímo na místě, kde oslavu uspořádáte.

Nejlepší místa pro oslavu narozenin

Víceméně klasickou volbou jsou restaurace. Interiér představuje vhodnou variantu v případě horšího počasí a restaurace se zahrádkou umožní zorganizovat oslavu společně s příjemným posezením venku. Předem se též informujte, zda je v restauraci vhodné zázemí i pro děti.

Kde oslavit narozeniny s dětmi i dospělými

Restaurace vám navíc umožní vybrat si styl zařízení i kuchyni, která vám vyhovuje. Vyzkoušet můžete luxusní restaurace nebo klasickou hospůdku.

Další možnost pro nepříznivé počasí představuje hotel. Moderní hotely poskytují maximální komfort. Navíc mohou být vybaveny i wellness centrem, díky čemuž si můžete užít oslavu ve znamení odpočinku.

Preferujete noční zábavu a nevyhýbáte se alkoholu? Můžete se s dospělým osazenstvem rozhodnout oslavit narozeniny v baru. Alternativou pro stejnou věkovou skupinu jsou i hudební kluby. Výběr podniku závisí na tom, co od večera vlastně očekáváte.

Vhodným místem pro uspořádání narozeninové party je i kavárna. Kavárny jsou vhodné pro oslavy, na kterých musíte pokrýt potřeby dětí i dospělých. Odrostlí účastníci si užijí klidné posezení, děti se mohou dostatečně „vyřádit“ v odděleném dětském koutku.

Nejlepší místa pro oslavu narozenin

Přímo s dětmi se dá slavit v tělocvičnách, hernách i dětských centrech, zkrátka všude tam, kde mají dostatek prostoru a hraček. Vzít je můžete například do trampolínového centra. Pokud už doma máte starší děti, o kterých víte, že prolézačky a stavebnice už je příliš nenadchnou, vzít je můžete například na laser game.

Venkovní zábava pro všechny věkové kategorie

Dáváte přednost pobytu venku? Vyzkoušet můžete multifunkční areály. Zajistit lze v těchto zařízeních stravování, ubytování pro případ, že se plánujete zdržet déle, ale také sportovní aktivity pro děti i dospělé. V Hummer centru budou nadšení všichni milovníci adrenalinové zábavy.

Výhodou těchto míst je především fakt, že zpravidla nikomu nevadí ani poněkud hlučnější společnost. Děti navíc nemohou nic rozbít, mají neomezený prostor a prakticky nekonečné příležitosti k zábavě.

Nejlepší místa pro oslavu narozenin

A aby byla každá oslava ještě stylovější, můžete rovnou oslavenci darovat překvapení v podobě originálního trička k narozeninám. Takovéto tričko s potiskem je dárkem, ze kterého se oslavenec bude těšit ještě dlouho.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist