Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Nedovolte ekonomické krizi, aby vás připravila o peníze! Raději včas pořiďte zlato

Každý správný muž se dokáže poprat s nejrůznějšími obtížemi. Mnozí je dokonce berou jako výzvu. Muži často rádi překonávají překážky – zažívají přitom totiž úžasný pocit vítězství. Jedná se bezesporu o pozitivní vlastnost, byť je třeba zároveň postupovat s rozvahou a vyvarovat se zbrklosti.

Právě potřeba dosáhnout úspěchu je přece hnací silou, která pohání pokrok. Díky touze poznávat a rozlousknout i zdánlivě neřešitelné problémy se úspěšně rozvíjí celá řada oborů a civilizace vzkvétá. Cílevědomost je navíc důležitá i při manuální a rutinní práci. A také při péči o vlastní finance. Na to, jak je zajistit, byste se měli soustředit právě teď.

Inflace dokáže výrazně znehodnotit vaše prostředky. Nedopřejte jí, aby vás pokořila!

I když vás máloco zaskočí a na většinu situací dokážete pohotově zareagovat, rok 2020 vás pravděpodobně nepříjemně překvapil. Není se čemu divit. S příchodem globální katastrofy v podobě pandemie způsobené novým typem vysoce infekčního koronaviru nikdo nepočítal. Čestnou výjimkou jsou samozřejmě takzvaní propeři, kteří věří, že dříve či později zachvátí svět apokalypsa, a pečlivě si připravují dokonale izolované podzemní kryty i zásoby jídla, léčiv a dalších potřeb.

Drtivá většina lidí však není paranoidní a do budoucnosti se snaží hledět s optimismem. I přes vysoký počet obětí na životech vyhlazení lidstva rozhodně nehrozí a očkování pravděpodobně dokáže výrazně omezit šíření nákazy. Zatímco se však opatření začínají uvolňovat, přichází další hrozba v podobě inflace.

S inflací se nejlépe vypořádáte, když za volné prostředky nakoupíte zlato

Pořídit si zlato je zaručený recept pro případ, kdy chcete zamezit ztrátě hodnoty peněz během ekonomické krize. Tato strategie se mnohokrát osvědčila v minulosti a stále nebyla překonána. Je však třeba nakoupit zlato vysoké ryzosti a vybrat si spolehlivého prodejce.

Nabídku, z níž si vyberete bez ohledu na to, zda chcete investovat tisíce nebo výrazně vyšší čásku, najdete na www.zlate-mince.cz. Zlaté mince i zlaté slitky si můžete objednat v e-shopu nebo je osobně zakoupit v kamenné provozovně v pražském Obecním domě.

Zdroj foto: Zlate-mince.cz, Prazskamincovna.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist