Doporučujeme

V kinech

od 25. listopadu :

KLAN GUCCI

Film je inspirován šokujícím skutečným příběhem impéria italského módního domu.

image_18778

Na co si dát pozor při nákupu pánských teplákových souprav?

Teplákové soupravy se těší stále větší oblibě a není se čemu divit. Ohromují svou univerzálností a taky pohodlím při nošení. Využijete je ve fitku, doma při cvičení i odpočinku, venku při sportování či jiných outdoorových aktivitách, např. na procházce se psem.

I když se to může zdát neuvěřitelné, výběr a nákup teplákové soupravy není jen tak ledajakou záležitostí. Jde přece o naše tělo, vzhled a také o to, jak se v oblečení cítíme. Abyste provedli opravdu dobrý nákup, je třeba se zaměřit na několik bodů.

Na co se zaměřit při nákupu pánské teplákové soupravy?

Velikost

Jako první se zaměřte na velikost. Výběr správné velikosti je klíčový. Oblečení ovlivňuje náš celkový vzhled a taky to, jak působíme na lidi na veřejnosti. Nejen tak se říká: „Šaty dělaj´ člověka.“ Nejdůležitější však je vaše pohodlí a to, jak se v oblečení cítíte vy sami.

Podstatné je, abyste se v teplákové soupravě cítili opravdu příjemně. Nosíte raději oblečení těsnější, volnější, nebo jak se říká „tak akorát“?

Každá značka oblečení může mít trochu jiný způsob značení velikostí. V obchodech narazíte na písemné (S, M, L, XL, …) či číselné označení (46, 48, …). Existuje více způsobů číslování, které najdete nejčastěji pod zkratkami EU, US nebo UK. EU číslování je standardním systémem číslování ve většině evropských zemí.

Nakupujete-li v obchodě, vždy si zkontrolujte, zda máte v soupravě stejnou velikost mikiny i tepláků. Může se totiž stát, že někdo před vámi omylem oblečení špatně zařadil.

Nakupujete-li na e-shopu, podívejte se po průvodci velikostmi. Ty kvalitní, jako je třeba Bolf, ho mají.

Značka

Spousta lidí má svou oblíbenou značku, na kterou nedá dopustit. Někdo je spokojený s tou, jiný s druhou. Značky určují styl a směr módy, taky mohou podtrhnout vaši jedinečnost.

A jaká je ta vaše?

Materiál

Materiál má vliv na míru pocení, odvod potu a celkový pocit při nošení. Nejčastěji používanými materiály pro teplákové soupravy jsou bavlna, polyester a elastan.

Při cvičení je důležité, aby byl materiál prodyšný, komfortní, kvalitní, dokázal udržet tělo v teple a v ideálním případě byl rychleschnoucí.

Zdroj foto: Bolf.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

FOTOREPORTY

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist