Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

LEVNÁ NEDĚLE opět vtrhne do Cinema City

Ještě jste neviděli nejnovější filmové blockbustery? Nemohli se rozhodnout, který filmový formát zvolíte nebo jste odkládali návštěvu kina z úplně jiného důvodu? Tak teď je ten pravý čas to napravit.

Cinema City spouští první LEVNOU NEDĚLI v tomto roce, a to již 28. dubna 2024. Mimo výhodných cen vstupenek je v rámci akce zahrnuté i speciální nedělní menu.

Filmy si budete moci užít nejen v klasických, ale i ve speciálních a jedinečných formátech, kterými jsou IMAX a 4DX.

 

LEVNÁ NEDĚLE opět vtrhne do Cinema City

 

Jaro už klepe na dveře, ale večery jsou ještě stále chladné. A kde je lepší místo je trávit, než ve svém oblíbeném kině? A ještě k tomu za super výhodnou cenu. LEVNÁ NEDĚLE je zpět a kino láká na velmi nabitý program. Jistě nepřehlédněte nový film se sportovní tématikou Rivalové v hlavní roli se Zendayou. Na programech stálé zůstává a přetrvává kultovní Duna: část druhá. Svou tématikou postapokalyptického thrilleru budoucnosti láká film Boy Kills World. Stejně tak se v blízké budoucnosti odehrává film Občanská válka, kde se po delší době objevila před kamerou herečka Kirsten Dunst.

Na plátna kin se vrací nejnavštěvovanější film léta 2022 - Top Gun Maverick. A není jediným slavným návratem na plátno IMAX. Na největším plátně v Čechách budete moci opět zhlédnout dokument ve 3D (Madagaskar: Království lemurů 3D), přesně tak, jak jste přesně byli zvyklí, když IMAX začínal. Nechybí ani pokračování oblíbených osmdesátek Krotitelé duchů: Říše ledu, nefalšovaný akčňák Godzilla x Kong: Nové impérium a anime snímek Spy x Family Code: White.

 

LEVNÁ NEDĚLE opět vtrhne do Cinema City

 

Samozřejmě budou potěšeni i ti nejmenší, kteří na programu najdou animáky jako Fantastická parta, Kung Fu panda 4 nebo Jak zachránit draka. Vy, co se v kině rádi bojíte, si budete moci vybrat i z hororového žánru Abigail a Medvídek Pú: Krev a med II. A pokud si mnete ruce na českou kinematografii tak Gump - jsme dvojka nebo Prázdniny s broučkem jsou ta pravá volba pro vás.

 

Akce probíhá v neděli 28.dubna 2024 v multiplexech Cinema City po celé ČR. Cena vstupenek je již od 60Kč (platí na 2D, 4DX, IMAX projekce pro členy Cinema City CLUBu). Pro neregistrované návštěvníky je cena vstupenky80Kč. Bar v rámci akce nově nabízí speciální nedělní menu (malý popcorn, nápoj a sušenka Mila) za výhodnou cenu 129Kč.

Kompletní ceník a program najdete na www.cinemacity.cz.

 

 

Zdroj foto a video: CINEMA CITY

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:


 

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist