Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

Kupte si golfové hole a míčky, golf je totiž dobrý pro váš byznys!

Americký profesionální golfista Arnold Palmer kdysi prohlásil, že golf je klamavě jednoduchý a nekonečně komplikovaný. S tím se dá souhlasit. Jakkoliv může na obrazovce vypadat snadně, když si ho vyzkoušíte, objevíte opak. Přesto stojí za to. Odborníci se navíc shodují, že může prospět i vašemu byznysu.

V golfu nehrajete proti protihráčům, ale především proti hřišti a aktuálnímu počasí. Ano, cílem je získat co nejnižší skóre, nicméně vliv na to máte především vy. Protihráči vám nemohou nijak uškodit. Podobně jako v podnikání, všechno je ve vašich rukách. A jaké jsou ještě plusy golfu?

Reprezentativní hra se dá hrát s partnery a zákazníky

Asi těžko si s obchodním partnerem půjdete zaběhat. Golf je naproti tomu ideální příležitostí, jak spolu strávit trochu času mimo kancelář. Nezáleží na tom, zda on hraje, či nikoliv, důležité je, zda golfu trochu rozumíte vy. Aspoň ho naučíte něco nového. Golfové hole se dají půjčit a zbylé vybavení máte vy. Strávíte spolu několik hodin a to už je dostatečná chvilka na to, abyste si udělali představu, s kým jednáte. Možná mezi vámi díky golfu vznikne i přátelství, protože společné zážitky spojují.

Pokud se vám podaří jít hrát golf s někým, s kým obchodujete, dobře pozorujte, jak se chová ve hře. Jestliže podvádí, dost možná bude podvádět i v reálném životě a podnikání.

Budete mít společné téma

I kdybyste se nevydali rovnou společně hrát, pořád budete mít téma, o kterém se dá mluvit. Můžete probírat, kde jsou dobrá golfová hřiště, s jakými holemi se vám nejlépe hraje, jaké golfové boty vám vyhovují, případně jaké jsou vaše největší golfové úspěchy. Společné koníčky vždy sbližují.

Pokud víte, že vaši obchodní partneři hrají golf, máte jednodušší také výběr dárků. Například golfové míčky vždycky potěší, těch je pořád málo.

Nakupte výbavu a pusťte se do hry hned na jaře

Jestli vás láká začít s něčím novým a najít si krásný koníček, propadněte golfu ještě letos! Nakupte vybavení, protože zrovna teď, před začátkem nové sezóny, je ho spousta ve slevě. E-shop DigitalGolf.cz má naskladněné i mnohé novinky za pěkné ceny. Pak už zbývá jen vybrat, na jaké golfové hřiště se vydáte.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:


 

    

Partneři portálu:


 

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist