Doporučujeme

V kinech od 30. září:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_18426

Karta MultiSport nově uživatelům nabízí tělesnou diagnostiku pomocí InBody

Společnost MultiSport Benefit, přední poskytovatel zaměstnaneckých benefitů v oblasti sportovního a relaxačního vyžití, představil novinku v nabídce aktivit: bezplatné měření skladby těla na přístrojích InBody až dvakrát ročně. Držitelé karet MultiSport mohou svou první diagnostiku absolvovat již od 1. října 2021 a zjistit, jak na tom jejich kondice po covidovém útlumu skutečně je. Ručička na osobní váze totiž takovou vypovídací hodnotu nemá, a navíc působí jen zbytečný stres.

MultiSport v rámci podzimních novinek v nabídce představil měření na přístrojích InBody, speciální profesionální váze, která na principu bioimpedance* vyhodnotí množství svalů i tuku na jednotlivých částech těla. Přístroj InBody má k běžné osobní váze daleko, byl vyvinut zejména pro potřeby lékařů, výživových a fitness specialistů – InBody proto lidé uvidí nejčastěji ve fitness centrech.

Jedná se o zdravotně preventivní aktivitu, která sleduje momentální či dlouhodobé změny fyzické kondice. Analýza složení těla podává ucelené informace o množství svaloviny, tuku a vody v těle, přičemž spočítá i bazální metabolismus člověka. Oproti osobní váze, která sleduje jen celkovou hmotnost, poskytuje InBody o mnoho důležitější a cennější výsledek – dva lidé se stejnou hmotností a rozdílným zastoupením svalů a tuku budou vypadat velmi odlišně, a jinak na tom bude i jejich celkové zdraví,“ říká nutriční terapeutka Šárka Knížková.

V partnerské síti MultiSport lze od 1. října 2021 měření využít na více než 40 místech po celém Česku, a to jednou za 6 měsíců.

Tělesnou diagnostiku na přístrojích InBody doporučujeme absolvovat v minimálním intervalu 2 měsíců. Pro rekreační sportovce je měření jednou za půl roku pro sledování kondice naprosto ideální. Podle výstupu měření můžeme vhodně upravovat jídelníček a fyzickou aktivitu, a následně ověřit, že očekávání se shodují s výsledkem,“ doplňuje Knížková.

Společnost má za cíl přivést pracující populaci ke komplexnímu zdravému životnímu stylu a naučit ji pečovat o své fyzické a duševní zdraví.

V rámci MultiSportu se nesoustředíme pouze na sport, ale i na patřičnou relaxaci a preventivní péči o své zdraví. Tělesná diagnostika InBody s naším cílem naprosto koresponduje. Mezi další novinky v nabídce pro držitele karet MultiSport patří třeba zvýhodněné životní pojištění ve spolupráci s NN pojišťovnou či přes zimu zábava a odreagování s laser game, říká Miroslav Rech, jednatel společnosti MultiSport Benefit.

Společnost MultiSport, která se zaměřuje na sportovní a relaxační vyžití zaměstnanců, se během 11 let působení na českém trhu stala jedním z nejvyhledávanějších poskytovatelů zaměstnaneckých benefitů. S oblíbenou kartou MultiSport mohou zaměstnanci každý den využít jeden volný vstup do sportovního či relaxačního zařízení, projet se dvakrát denně na 60 minut na sdílených kolech Rekola či nextbike nebo v rámci online platformy My MultiSport cvičit podle videí s profesionálními lektory.

 

Zdroj foto: MultiSport.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist