Doporučujeme

V kinech od 30. září:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_18426

Jak zhubnout břicho? Nejlépe poradí Břicháč Tom

Ženám se tuk ukládá do boků, mužskou problémovou partií je břicho. Říká se mu sice pivní, ale abyste ho získali, není konzumace piva nutná. S přibývajícím věkem zpomaluje metabolismus, a pokud se stravujete způsobem, jakým jste byli zvyklí jíst za svých mladých let, tuk se prostě ukládá. Bojovat se s tím však dá. Důkazem je Břicháč Tom.

Břicháč Tom je přezdívka Tomáše Kosačíka, který se v Česku proslavil svým příběhem. Podařilo se mu zhubnout ze 107 kg na 76 kg, a to bez drastického hladovění, zcela zdravě a přirozeně. Shodil břicho a svou váhu si nyní dlouhodobě drží. Omezovat se přitom nemusí.

Břicháč Tom sdílí své zkušenosti formou videokurzu

Břicháč Tom se snaží pomáhat všem ostatním, kteří mají touhu zbavit se tuku a shodit pár kil. Pořádá přednášky, vydal několik knih a má také svůj online kurz na Kurzyproradost.cz. V něm shrnuje vše důležité, co potřebujete vědět. Dozvíte se, jak mlsat, zbavit se neustálých jo-jo efektů, co jíst v určitých částech dne, po čem se nejvíce přibírá, jak nastartovat hubnutí, aby tentokrát doopravdy vyšlo.

Kurz vás naučí, jakým způsobem funguje hubnutí. Nebudete si muset zapisovat vše, co jste snědli. Není nutné vážit porce. Místo toho pochopíte, co je efektivní, kdy a jak z těla mizí tuk, jaké potraviny jist a kterým se naopak vyhnout.

Jděte vyzkoušenou cestou

Zapomeňte na drastické hladovění a přísné diety. Břicháč Tom vám představí způsob, jenž mu fungoval a bude fungovat i vám. Budete žít úplně normálně a občas si dáte i něco dobrého. Žádné metody nesoucí s sebou drastická omezení totiž nelze dodržovat dlouhodobě.

Nebojte, zvládnete to

Lidé si online kurz chválí. Například recenze na Ecoblog velmi vyzdvihuje srozumitelnost všeho potřebného. S Břicháčem Tomem tedy jistě zhubnete i vy. Nyní po vánočních svátcích se to jistě bude hodit. První tři lekce kurzu je možné zhlédnout zdarma jako ukázku.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist