Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Hledáte servis, který zajišťuje opravy nákladních vozidel?

Silniční doprava zaznamenává na celém světě v posledních desetiletích výrazný rozmach. Zejména v rozvinutých zemích s kvalitní silniční sítí si život bez osobních automobilů i dalších vozidel dokáže představit jen málokdo. Jen málokterá rodina se dnes obejde bez auta a autobusy se hravě dostanou i do míst, kam nevede železnice. Zásadní význam však má i nákladní automobilová doprava.

Nákladní vozidla jsou pro fungování moderní společnosti nezbytná. Pomáhají udržet v chodu mnoho sfér života

Kamiony i dodávky tak hrají důležitou roli v zajišťování dostatku zboží včetně čerstvých potravin v prodejnách bez ohledu na to, zda se jedná o velké obchodní řetězce nebo venkovské samoobsluhy. Zároveň však také převážejí materiál, meziprodukty i hotové výrobky mezi dodavateli, výrobci, prodejci, logistickými centry. Velký význam mají i ve stavebnictví, v zemědělství, v potravinářství i v průmyslu. Nákladní vozidla navíc zajišťují také přesun nákladu do přístavů, k železničním vagonům či na letiště, jsou tedy nezbytná i při realizaci mezinárodního obchodu. Nelze se tedy divit, že jsou LKW servisy často vytížené a najít ten pravý, jenž dokáže realizovat opravy nákladních vozidel nonstop, nemusí být snadné.

D1 trailer je LKW servis, který vám dokáže vyjít vstříc i při nenadálé poruše nákladního vozidla

Provozujete-li autodopravu, případně využíváte-li vlastní nákladní vozidlo pro realizaci činností nutných k zajištění chodu vaší firmy, jistě dobře víte, jaké problémy mohou nastat v případě, kdy dojde k poruše kamionu. Ne vždy je možné dočasně nepojízdné vozidlo na potřebnou dobu nahradit, aniž by vznikly nemalé náklady. Je tedy třeba najít LKW servis, který zvládne realizovat opravy nákladních vozidel opravdu rychle. Ještě důležitější však je, aby opravy byly provedeny kvalitně. D1 trailer vám je k dispozici nonstop. A pokud mu svěříte realizaci opravy nákladního vozidla, rozhodně nešlápnete vedle. LKW servis D1 trailer vám opraví brzdy, vzduchové soustavy i ostatní opravy nákladních vozidel, navíc zajistí diagnostiku WABCO-WÜRTH. Velkým kladem je i možnost tankování AdBlue.

Zdroj foto: d1nonstop.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist