Doporučujeme

V kinech od 30. září:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_18426

H24 Hydrate: Vyzkoušejte elektrolytový nápoj vyvinutý na míru sportovcům!

Sportování zvyšuje spotřebu tekutin, vitamínů i minerálů, které je důležité organismu vracet zpět. Herbalife Nutrition proto přímo pro sportovce vyvinul speciální řadu doplňků stravy H24. Úkolem elektrolytového nápoje Herbalife 24 Hydrate je hydratace unaveného organismu a doplnění ztracených vitamínů a minerálů po tréninku.

Speciální doplňky od Herbalife Nutrition obsahují nejen všechny potřebné látky a minerály, ale zároveň minimální množství kalorií.

Hydratace a energie

Elektrolytový nápoj Hydrate z řady Herbalife 24 byl vyvinutý tak, aby podporoval regeneraci po tréninku. Nápoj obsahuje 100% doporučenou denní dávku vitamínu C, který je nezbytný pro snížení únavy a vyčerpání, vitamíny B1, B2, B12 a kyselinu pantotenovou – pro správné fungování metabolismu – a dva nejdůležitější minerály pro sportovní aktivitu, vápník a hořčík.

Díky tomuto složení nápoj hydratuje, dodává energii a odbourává únavu a nabízí tak skvělé řešení pro každého sportovce, který po náročném tréninku potřebuje rychle doplnit tekutiny, vitamíny i minerály. Pít jej lze i přes den a průběžně tak doplňovat organismus o nezbytné látky.

Příjemný bonus představuje osvěžující pomerančová příchuť a také rychlá příprava. Obsah jednoho sáčku stačí důkladně promíchat s vodou a nápoj je připraven ke konzumaci.

Elektrolytový nápoj podpoří sportovní výkony

Řada H24 nabízí vyváženou a komplexní výživu

Produkty Herbalife 24 jsou vhodné pro amatérské i profesionální sportovce, kteří touží nejen zlepšovat své výkony, ale především pečovat o svou kondici, zdraví a mít neustále spoustu energie. Spolu s vyváženou a zdravou stravou řada H24 vytváří komplexní výživu vhodnou pro individuální potřeby každého sportovce. Produkty Herbalife 24 je možné zakoupit v distributorské síti Herbalife Nutrition.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist