Doporučujeme

V kinech od 30. září:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_18426

Dárek pro děti, který se neomrzí? Vsaďte na elektrická vozítka

Nevíte už, co dítěti pořídit k narozeninám? Hraček má plný pokoj a vy jej nechcete zbytečně zasypávat dalšími věcmi, které se po pár dnech stejně omrzí? Kupte něco, co vaše dítě bude rozvíjet a bude jej to bavit hodně dlouho. O čem je řeč? Každé dítě potěší elektrická vozítka. Tyto malé dopravní prostředky si zamiluje vaše dítě, ale jistě i vy. Vysvětlíme, proč se jedná o bezpečný a vhodný dárek, který bude dělat radost dlouho.

Výhody elektrických vozítek

Je jasné, že se jedná o atraktivní dárek právě proto, že se pohybuje a dítěti dává nejen neuvěřitelnou svobodu pohybu, ale také pocit, že se trochu blíží světu dospělých. Ovládání elektrické motorky nebo auta je velmi intuitivní a snadné a každé dítě jej velmi rychle pochopí. Mezi další výhody patří:

  • Lákavý vzhled, který často velmi přesně napodobuje reálná auta pro dospělé.

  • Možnost zabavit i dvě děti. Tato autíčka se někdy dají pořídit i ve dvojmístném provedení, takže snadno zabavíte obě vaše ratolesti.

  • Velký výběr. Dnes si můžete vybírat mezi různými typy motorek, autíček a dalších vozítek. Vyberete tedy přesně to, co se vám líbí a co sedí k vašemu dítěti.

  • Dálkové ovládání. To je klíčové pro zajištění bezpečnosti vašich ratolestí. Jízdu máte zcela pod kontrolou a nemůže se vám stát, že by vám dítě ujelo třeba do silnice.

  • Rozvoj dítěte. Při řízení elektrického vozítka musí dítě zaměstnat různé smysly a zkoordinovat různé pohyby. Podporuje reflexy i logické myšlení dítěte.

 

Soustřeďte se na výběr baterie

Elektrická auta fungují díky baterii. Tu je potřeba nabíjet a vybrat takovou, která má dostatečnou výdrž, abyste nemuseli autíčko do zásuvky zapojovat každých deset minut. Autíčka také mívají jeden až čtyři motory a důležitý je také výkon těchto motorů. Obvykle se nachází v rozpětí 6 až 24 V. Platí samozřejmě, že čím výkonnější baterie a motor, tím vyšší cena.

 

 

Zdroj obrázků: Kulinenko.G / Shutterstock.com, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist