Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

Co vše vám dá hra golfu

Golf bývá často společností vnímán jako drahý a nedostupný sport, který je určen jen pro „vyvolené“ – vysoce postavené a vlivné osoby. Přitom se tomuto sportu můžete věnovat v každém věku i když nejste ve vedení velké společnosti a vaše měsíční příjmy nesahají ke sta tisícovým částkám. Golf vás dokáže zbavit každodenních starostí, užijete si pobyt na čerstvém vzduchu a navíc uděláte něco pro své zdraví. Vezměte na golf rodinu nebo přátelům a užijte si příjemné chvíle s blízkými.

Golfová výbava do začátku

Když srovnáte ostatní sporty, zjistíte, že golf opravdu nepatří mezi ty nejdražší. Finančně náročnější je například tenis a pořízení kvalitní rakety, koupě trekingového nebo sportovního jízdního kola nebo střelba. Základní golfovou výbavu pořídíte již za cenu, která se pohybuje od 5 do 8 tisíc, a to včetně kvalitního golfového oblečení. Každoročním výdajem jsou poplatky za vstup na hřiště a členství v golfovém klubu. Prvotní investice se může navýšit, pokud si zaplatíte výukové lekce s profesionálním trenérem. Následně si však můžete užívat pravidelné hry a příjemných zážitků.

Zábava pro celou rodinu

Golf je sport, který se hodí pro celou rodinu. Hrát mohou muži a ženy bez omezení věku, nezáleží ani na golfové výkonnosti a znalostech. Vše se naučíte na hřišti. Golf je vhodný také pro děti a začátečníky. Stačí vzít golfový bag s vybavením a vyrazit s celou rodinou, s přáteli nebo uspořádat teambuilding.

Sport v každém věku

Velkou výhodou tohoto sportu je možnost, začít hrát v jakémkoliv věku. Golfu se děti začínají věnovat dokonce už od 4 let. Fyzická kondice ani silové výkony nejsou v tomto sportu nutné. Golf je ideálním sportem i pro starší lidi, kteří mají rádi aktivní život a chtějí posilovat pohybový aparát.

Pracovní i přátelské kontakty

Mezi pozitiva patří psychická pohoda a klid, který golfem získáte. Navíc můžete na hřišti navázat nová přátelství, ať už v osobní nebo obchodní sféře. Cenné obchodní kontakty získáte mezi spoluhráči. Golf dokáže odbourat veškeré bariéry a často se právě na hřišti tvoří vztahy, které trvají léta.

Udělejte něco pro své zdraví

Není nic lepšího než strávit příjemný čas na čerstvém vzduchu. Golf je ideálním sportem, který se věnuje přirozenému pohybu, tou je chůze. Golfový pohyb a hra s golfovou holí prospívá rovnováze, koordinaci a rovnoměrné zátěži pohybového aparátu.

Cestování a světová hřiště

Pokud rádi poznáváte nové země a milujete cestování, golf je pro vás to pravé! Díky tomuto sportu navštívíte rozmanitá místa. Mezi nejdoporučovanější hřiště patří to v Rakousku, Turecku nebo na Floridě.

V každém případě by golf měl být hlavně zábavou a příjemnou aktivitou, kde si odpočinete od práce, strávíte čas se svými blízkými a budete se k této činnosti pravidelně a rádi vracet.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:


 

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist