Doporučujeme

V kinech od 30. září:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_18426

Bezproblémová potence? Díky těmto přírodním zázrakům to půjde snadno

Pro každého muže je velmi bolestivé a ponižující, pokud zklame v oblasti sexuálního výkonu. Bohužel, realitou je, že se to děje, a to daleko častěji, než si možná myslíte. Není však nutné sahat po Viagře nebo nějakých dalších umělých podpůrných prostředcích, které jsou navíc často jen na předpis. Zkuste vsadit na přírodu – tyto prostředky používali již staří Egypťané a fungují velmi spolehlivě dodnes.

Kotvičník zemní

Má úžasné účinky na podporu potence u mužů, ale může prospět i ženám, neboť zvyšuje hladinu estrogenu a sexuální touhu u obou pohlaví. Tato nenápadná bylinka roste na všech kontinentech, a dokonce se na něj dá narazit i u nás. Snadněji ale kotvičník zemní můžete využívat prostřednictvím tobolek, které si můžete pořídit v lékárně nebo obchodech se zdravou výživou. Kotvičník také podporuje zdraví svalů a prospívá obranyschopnosti. Podporuje i zdraví srdce a celého kardiovaskulárního systému.

Ženšen pravý

Jde o korejskou nebo čínskou bylinku, která je ceněna zejména pro svůj kořen. Už před 5000 lety jí lidé přisuzovali kouzelné účinky. Dnes již víme, že nejde o žádnou magii, ale pravdou je, že na tělo působí velmi komplexně. Působí jako přírodní afrodiziakum, prospívá sexuálnímu zdraví, ale pozitivně působí i na plodnost a podporuje zdravé funkce celého těla.

Maca peruánská

Někdy se jí říká také peruánský ženšen a ne náhodou. Maca je velmi ztepilá bylinka, která roste ve výšce 5000 metrů nad mořem v Jižní Americe. Má vysokou výživovou hodnotu, obsahuje esenciální živiny, pomáhá také kvalitní a dlouhé erekci, podporuje plodnost u mužů i u žen a má další léčivé účinky.

Pamatujte, že není nic špatného na tom, pokud svůj milostný život trochu podpoříte těmito přírodními prostředky. Vždy ale sahejte spíše po bylinkách, protože přírodní afrodiziakum je to nejlepší, a je navíc zcela bezpečné.

 

 

Zdroj obrázku: Just dance / Shutterstock.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist