Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

3 důvody, proč si domů pořídit kulečníkový stůl

Zvažujete, zda si domů pořídíte kulečníkový stůl, ale ještě si nejste úplně stoprocentně jistí? Přečtěte si naše tipy a sami uvidíte, že jakmile si ho jednou pořídíte, nedáte na něj dopustit.

1. Skvělá zábava pro vás i všechny přátele

Jestliže zvažujete, zda si pořídit něco, co bude bavit vás, nebo něco, čím uchvátíte partu přátel, když k vám přijde na návštěvu, nemusíte už vůbec přemýšlet. Kulečník si totiž zahrajete jak vy sami, s rodinou, tak i s partou přátel. A je jedno, z koho se vaše parta skládá. Muži či ženy, mladí či zralí, dětní či bezdětní. Kulečník se postará o zábavu všem.

Chystáte silvestrovskou párty nebo oslavu narozenin? Nebo dokonce kamarádovi připravujete rozlučku se svobodou? S kulečníkem doma nemusíte nic vymýšlet. Jen tedy o občerstvení se stůl nepostará, to si budete muset obstarat sami. Zato se zábavou si starosti dělat nemusíte.

3 důvody, proč si domů pořídit kulečníkový stůl

2. Multifunkčnost

O občerstvení se kulečník sice nepostará, ale umí jiné věci.

Jestliže totiž přemýšlíte, zda koupit kulečníkový stůl, pingpongový stůl nebo stolní hokej, máme pro vás dobrou zprávu. Pokud si totiž koupíte kulečníkový stůl a k němu nějaká ta příslušenství, rázem se ze stolu stane multifunkční zábavní centrum.

Když si koupíte příslušné nástavce a desky, můžete během chvilky kulečníkový stůl proměnit ve stůl pingpongový. Nezapomeňte na síťky, pálky a míčky. Pálek pořiďte ale raději víc než jen dvě, kdybyste si s přáteli chtěli zahrát tzv. kolotoč.

Pokud mají vaši přátelé di stolní hokej, i v ten můžete svůj stůl proměnit. Stačí, když si k němu pořídíte nástavnou desku.

Jestliže nemáte pro svůj kulečníkový stůl extra prostor, ani tehdy nemusíte zoufat. Existují totiž kulečníkové stoly, které se po otočení desky s hrací plochou promění v nádherný masivní stůl s kvalitní povrchovou pravou. Prostě se z vašeho kulečníkového stolu stane luxusní a plnohodnotný kus nábytku. Nepotřebujete tak pro něj žádnou speciální místnost ani velký prostor. Stačí, když ho umístíte jako jídelní stůl do jídelny a budete ho tak i používat. A jakmile vás přepadne touha si zahrát, jednoduše to uděláte.

3 důvody, proč si domů pořídit kulečníkový stůl

3. Pěkná frajeřina

A když už zmiňujeme všechny tyto funkce, které kulečníkový stůl může plnit, nesmíme opomenout fakt, že je to vlastně docela pěkná frajeřinka. Pozvat přátele na oběd a po obědě přeměnit jídelní stůl na stůl kulečníkový, následně na stůl pingpongový a na závěr na stolní hokej. A pak zpět na stůl jídelní, protože se bude podávat večeře. A můžete si být jisti, že k vám přátelé budou chodit o to raději.

A pokud máte děti a plánujete jim například oslavu narozenin, i tehdy se takový stůl hodí. Jestliže jsou děti malé, asi jim nesvěříte kulečník, ale třeba ping pong a stolní hokej by si zahrát mohli. A nebo se můžou sesednout u velkého jídelního stolu a zahrát si jakoukoliv společenskou hru.

3 důvody, proč si domů pořídit kulečníkový stůl

Tip na závěr: Dvakrát měř a jednou kupuj

Tak už jste se rozhodli? Ale předtím, než si kulečníkový stůl koupíte, vše pořádně změřte. Nejen, aby se vám stůl na zvolené sto vešel, ale důležité je také to, abyste měli dostatek místa kolem něj. Při hře se totiž budete potřebovat pohodlně „rozmáchnout“ tágem.

3 důvody, proč si domů pořídit kulečníkový stůl

Zdroj foto: Shutterstock.com, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:


 

    

Partneři portálu:


 

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist